تلاش 4 فلسطینی برای انجام عملیات شهادت طلبانه مشترک

تلاش 4 فلسطینی برای انجام عملیات شهادت طلبانه مشترک

سیب موز: تلاش 4 فلسطینی برای انجام عملیات شهادت طلبانه مشترک

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، نظامیان رژیم اشغالگر قدس، شب گذشته (شنبه) چهار فلسطینی را در نزدیکی ایست بازرسی روستای حواره واقع در جنوب شهر اشغالی نابلس به اتهام تلاش برای انجام عملیات شهادت طلبانه مشترک بازداشت کردند.

پایگاه صهیونیستی 0404 دراین باره گزارش داد  که این چهار جوان فلسطینی قصد انجام یک عملیات مشترک داشته اند و بازداشت شده اند.

به گزارش سیب موز

این رسانه صهیونیستی افزود که چهار جوان مذکور اسلحه سرد به همراه داشته و قصد داشتند به نظامیان اسرائیلی حمله کنند.

براساس این گزارش، نظامیان اشغالگر، جوانان مذکور را به محل نامعلومی منتقل کرده و تاکنون هویت افراد بازداشت شده مشخص نشده است.

بازداشت این چهار جوان حامل چاقو در نابلس درحالی است نظامیان صهیونیست همچنین مدعی شدند که در شمال کرانه باختری یک خودروی فلسطینی حامل سلاح سرد از جمله تبر و چاقو و همچنین مقادیری گلوله جنگی را توقیف و فرد فلسطینی را بازداشت کردند.

به گزارش قدسنا، بنا بر اعلام منابع رسمی فلسطینی از ابتدای انتفاضه قدس در ابتدای ماه اکتبر 2015 میلادی بیش از 230 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی شهید و حدود 16 هزار نفر دیگر نیز زخمی شده اند. شهادت این فلسطینی ها درحالی است که نظامیان ارتش رژیم اشغالگر قدس همچنین چندین جوان فلسطینی را به اتهام تلاش برای انجام عملیات شهادت طلبانه به قتل رسانده است که در اکثر اوقات  برای صحنه سازی چاقویی را به کنار شهید پرتاب می کنند.

از زمان آغاز انتفاضه قدس همچنین در عملیات مقاومتی فلسطینی ها دست کم 33 صهیونیست نیز به هلاکت رسیده اند.

تمام/م.ر/ 24