کاهش مهاجرت یهودیان دنیا به فلسطین اشغالی در سال 2016

کاهش مهاجرت یهودیان دنیا به فلسطین اشغالی در سال 2016

سیب موز: کاهش مهاجرت یهودیان دنیا به فلسطین اشغالی در سال 2016

سیب موز به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، سایت صهیونیستی فوروارد در خبری نوشت طبق اطلاعات بدست آمده از گزارش "آژانس یهود" که در زمینه جذب مهاجران یهودی سراسر دنیا به فلسطین اشغالی فعالیت می کند، مهاجرت یهودیان از فرانسه به فلسطین اشغالی در سال نیم سال ابتدایی 2016 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 32 درصد کاهش داشته است.

در این گزارش همچنین ذکر شده است که شمار مهاجرت یهودیان از اکراین به فلسطین اشغالی نیز در شش ماهه ابتدایی 2016 نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است.

در حالت کلی نیز آمار بدست آمده نشان می دهد که مجموع مهاجران سراسر دنیا به فلسطین اشغالی نسبت به سال گذشته با کاهش روبرو بوده است.

این کاهش درحالی ایجاد شده است که در سال های گذشته، رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را کرده است تا با برنامه ها و بسته های حمایتی تشویق کننده، یهودیان بیشتری را به فلسطین اشغالی بکشاند.

در همین راستا یک سازمان اسرائیلی مربوط به امور زنان با همکاری وزارت مهاجرت رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که قصد دارد با پروژه ایی 12.5 میلیون دلاری ، 5 هزار و ششصد زن  یهودی را از 26 کشور مختلف دنیا در قالب یک سفر 9 روزه تبلیغاتی به فلسطین اشغالی سفر می کنند .

برخلاف برنامه های پیشینی که هدف آن تاثیر گذاری بر قشر جوان یهودی سراسر دنیا برای مهاجرت به فلسطین اشغالی بود، در این برنامه هدف این سازمان اسرائیلی تغییر دیدگاه مادران یهود نسبت به اسرائیل و سپس تاثیر گذاری آنها بر خانواده و جامعه خود برای مهاجرت به فلسطین اشغالی است.

"لوری پالاتنیک" رئیس این سازمان اسرائیلی در توضیح این طرح تصریح کرده بود: "فلسفه ما این است که اگر بر یک زن تاثیر بگذاری، بر کل خانواده تاثیر گذاشته ای. اگر به تعداد کافی بر خانواده ها تاثیر بگذاریم، می توانیم یک جامعه را تغییر دهیم. اگر بر تعداد کافی از جوامع تاثیر بگذاریم می توانیم دنیا را تغییر دهیم. ما با استفاده از این کلید می خواهیم این موضوع را واقعیت بخشیم."

تمام/ا.ت