فلسطینیان تنها دلیل محقق نشدن صلح هستند

فلسطینیان تنها دلیل محقق نشدن صلح هستند

سیب موز: فلسطینیان تنها دلیل محقق نشدن صلح هستند

سیب موز به گزارش خبرگزاری (قدسنا) بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رد انتقادها در مورد شهرک سازی های غیر قانونی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس گفت: شهرک سازی ها با برقراری صلح هیچ منافاتی ندارد و برعکس راه را برای تحقق به صلح و سازش باز و هموار می کند.

وی با رد انتقادهای آمریکا و اروپایی ها در مورد شهرک سازی مدعی شد: عامل محقق نشدن صلح فلسطینی ها هستند. اقدامات ضد اسرائیلی فلسطینیان و شرط های آن ها برای ورود به مذاکرات به روند صلح لطمه زده است.

به گزارش قدسنا اقدامات یک جانبه رژیم صهیونیستی در ساخت شهرک های غیر قانونی و کشتار فلسطینیان بارها داد متحدان دیرینه این رژیم را درآورده است. این اقدامات یکجانبه و آپارتایدی باعث شده است که فلسطینیانی که دل به مذاکرات سازش با این رژیم به میانجی گری آمریکا بسته بودند، حال تنها به گزینه ایستادگی در برابر این رژیم آپارتایدی می اندیشند و تنها راه آزادی را همت و غیرت جوانان فلسطینی در قالب انتفاضه می دانند.

نتایج نظرسنجی مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات "قدس" اخیرا نشان می دهد که بیش از 56.2 درصد از فلسطینیان ساکن سرزمین های اشغالی از تداوم عملیات های شهادت طلبانه علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست استقبال می کنند که این آمار در غزه  79.5 درصد است.

به گزارش سیب موز

تمام / ع.غ 26