انتشار خبری وحشتناک برای کاربران اینترنتی ایران +عکس

به گزارش سیب موز به نقل از خبرآنلاین: خبر عجیب و وحشتناک گاردین در خصوص کشورهایی که کاربران اینترنتی شان مورد جاسوسی قرار می گیرند، موید آن است که کاربران ایرانی، قربانی اصلی برنامه سری NSA  و اف بی آی در ضبط و مانیتور کردن اطلاعات در دنیا هستند.

انتشار خبری وحشتناک برای کاربران اینترنتی ایران +عکس

طبق نقشه ای که می بینید کشور ایران و کاربران اینترنتی ایرانی که با رنگ قرمز در نقشه نشان داده شده اند، قربانی اصلی جاسوسی اطلاعات بر اساس ابزار فوق سری امریکا در جهان است.

بر اساس آمار روی برنامه مخصوص دیتا ماینینگ متعلق به NSA، باندلس اینفورمانت ، هر ماه 97 میلیارد بسته اطلاعاتی توسط دستگاههای امنیتی امریکا در جهان ضبط و مانیتور می شود که از این تعداد 14 میلیارد بسته متعلق به ایران است.

پاکستانی ها با 13.5 میلیارد بسته، اردن یکی از متحدان نزدیک امریکا با 12.7 میلیارد بسته دیتا، مصر با 7.6 میلیارد بسته و هند با 6.3 میلیارد بسته در رده های بعدی جای می گیرند.

آمار منتشر شده مربوط به ماه مارس 2013 است و نشان می دهد دستگاههای اطلاعاتی امریکا ، شبانه روزی در حال جمع آوری اطلاعات از کشورها و مانیتور کردن آنها است.

نقشه موسوم به heatmap نقاط اصلی مانیتورینگ را نشان می دهد و این نقشه در کشاکش بحث های کنگره در مورد نقش آژانس امنیت ملی امریکا در بیرون از مرزهای امریکا و بحث نقض حریم خصوصی کاربران اینترنت در داخل امریکا منتشر می شود.

از عمین رو و بر اساس مدارک مستند و غیر قابل انکار، حکومت ایران باید مراتب اعتراض شدید خود را در مجامع بین المللی مطرح کند.

ابربرچسب : خبرآنلاین ورزشی استقلال ، خبرآنلاین خودرو ، خبرآنلاین ، خبرآنلاین ورزشی لحظه به لحظه ، خبرآنلاین حوادث تبریز ، خبرآنلاین حوادث ، خبرآنلاین ورزشی والیبال ، خبرآنلاین استقلال تهران ، خبرآنلاین از باشگاه استقلال ، خبرآنلاین ورزشی پرسپولیس ، خبرآنلاین ورزشی فوتبال ، خبرآنلاین ورزشی ، خبرآنلاین سیاسی ، خبرآنلاین باشگاه استقلال تهران ، خبرآنلاین حوادث تهران ، خبرآنلاین ورزشی باشگاه استقلال ، خبرآنلاین سیاسی روز ، خبرآنلاین ورزشیچ ، خبرآنلاین باشگاه استقلال ، خبرآنلاین استقلال ، خبرآنلاین پرسپولیس ، خبرآنلاین حوادث ایران ، سایت خبرآنلاین سیاست ، خبرآنلاین فارسی ، سایت سیاسی خبرآنلاین ، سایت خبرآنلاین حوادث ، خبرآنلاین پارسیک