رستوران موزه مرسدس بنز

رستوران موزه مرسدس بنز

به گزارش مدآنلاین، دکوراسیون - الهام بشقاب های به کار رفته در این رستوان ، لوگوی سه بخشی مرسدس بنز است. علاوه بر این، هر بخش از رستوران نشان دهنده بخشی از نسل های گروه هدف مرسدس بنز است.

کمپانی مرسدس بنز برای افزودن جذابیت به موزه خود در اشتوتگارت، طراحی رستوران آن را با توجه به گروه هدف گسترده و متنوع مرسدس بنز در جهان الگو قرار داده است.

میهمانان می توانند دکوری را که با شخصیت آنها هماهنگ تر است انتخاب کنند. هویت و مفهوم مرسدس بنز در تمام جزئیات، از جمله طراحی وسایل میز و نحوه سرویس دهی کاملا مشهود است. سه نمونه از بشقاب ها توسط پروژه کانکریت طراحی شده است. لبه بشقاب ها به سه بخش تقسیم شده است و هر بخش طراحی جداگانه دارد.

دکوراسیون - الهام بشقاب های به کار رفته در این رستوان ، لوگوی سه بخشی مرسدس بنز است. علاوه بر این، هر بخش از رستوران نشان دهنده بخشی از نسل های گروه هدف مرسدس بنز است.

رستوران موزه مرسدس بنز 2 رستوران موزه مرسدس بنز 3 رستوران موزه مرسدس بنز 4 رستوران موزه مرسدس بنز 5 رستوران موزه مرسدس بنز 6

در پایان می بایست به مسیر جذاب موزه اشاره کرد که به شکل یک کافه است و نیمکت های بلند آن اشاره ای ظریف به  صندلی عقب مرسدس بنز دارد.