اختتامیۀ ششمین گردهمایی سالانۀ فیلمسازان در اصفهان

سیب موز مراسم اختتامیۀ ششمین گردهمایی سالیانۀ فیلمسازان، همزمان با روز ملی سینما، در کتابخانۀ مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

اختتامیۀ ششمین گردهمایی سالانۀ فیلمسازان در اصفهان

سیب موز: اختتامیۀ ششمین گردهمایی سالانۀ فیلمسازان در اصفهان

اختتامیۀ ششمین گردهمایی سالانۀ فیلمسازان در اصفهان 2

به گزارش ایمنا، ششمین گردهمایی سالیانه فیلم سازان که به همت انجمن سینمای جوانان اصفهان و با مشارکت دفتر تخصصی سینا، حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) از 19 شهریورماه در محل نگارستان امام خمینی(ره) آغاز به کار کرده بود، عصر امروز، همزمان با روز ملی سینما، به کار خود پایان می دهد.

برنامه های روز سوم و پایانی این نشست به قرار زیر است:

به گزارش سیب موز

فیلم های منتخب بیست و هشتمین دوره جشنوارۀ کودک و نوجوان که شامل فیلم های: پل، دیوار کشی، چشم بند، بازی ناتمام محمد،آدمک چوبی سایۀ من و وقتی صنم گریست است از ساعت 9 صبح پخش می شود.

منتخب جشنوارۀ بین المللی فیلم کوتاه تهران نیز از ساعت 11 تا 13 پخش خواهد شد و به علت تقارن اجرای برنامه ها با روز عرفه، مراسم دعای عرفه از ساعت 14 تا 17 در همین محل برگزار می شود.

لازم به ذکر است که مراسم اختتامیۀ این نشست، رأس ساعت 17:30 الی 20 در کتابخانۀ مرکزی شهرداری اصفهان، برگزار می شود که تجلیل از دو هنرجوی قدیمی انجمن سینمای جوان اصفهان، اهدای جوایز و پخش فیلم های کوتاه برگزیده سینمای ایران از جمله برنامه های این مراسم است.12135/177