ناگزیر از جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری هستیم

سیب موز شهردار مبارکه گفت: شهرداری برای ایجاد و تأمین درآمدهای پایدار، در شهر تلاش می کند و در این زمینه ناگزیر از جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری هستیم.

ناگزیر از جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری هستیم

سیب موز: ناگزیر از جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری هستیم

ناگزیر از جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری هستیم 2

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان مبارکه، محمد شرفا در بازدید امام جمعه مبارکه از پروژه های سطح شهر مبارکه، گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی و بودجه ای شهرداری، بدون حمایت و بهره گیری از توان و ظرفیت های بخش خصوصی در بخش توسعه شهری ، امکان ایجاد تحول در روند عمران و آبادانی شهر وجود ندارد.

شرفا به تشریح پروژه های در حال انجام شهرداری مبارکه پرداخت و گفت: در حال حاضر روند اجرای پروژه ها در شهر مبارکه مورد رضایت قرار دارد.

به گزارش سیب موز

وی افزود: شهرداری تا حد توان و با توجه به امکانات موجود با مشارکت مردم جهت شروع و تکمیل پروژهای عمرانی سطح شهر تلاش مضاعف خواهد داشت.

شهردار مبارکه گفت: پروژه احداث باغ بانوان از مهمترین پروژه های اولویت دار شهرداری و شورا است که با اجرای آن، مشکل ورزش و تفریح بانوان بعنوان نیمی از جامعه شهری مبارکه حل خواهد شد.

شرفا افزود: اجرای پروژه های قلعه نهچیر، ادامه بلوار آزادگان ، خیابان شهدای طاهری و استخر نصیرآباد نیز در اولویت پروژه های شهرداری قرار دارد.

شهردار مبارکه  از حمایت ها و تلاش های اعضای شورای شهر در ساختن شهر مبارکه قدردانی کرد و گفت: با همدلی و همکاری شورای اسلامی شهر و سایر بخشها می توان کارهای ماندگاری را برای مردم شهر به انجام رساند.

امام جمعه مبارکه همراه با  شهردار مبارکه، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، از نزدیک در جریان آخرین تغییرات و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شهرداری قرار گرفت و از مدیریت شهری مبارکه به لحاظ اجرای این پروژه ها قدردانی و تشکر کرد.

حجت الاسلام محمد جواد محمدی در این بازدید از باغ بانوان، استخر نصیرآباد، خیابان شهدای طاهری، ادامه بلوار آزادگان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پروژه ها و مشکلات آنها قرار گرفت.

امام جمعه شهرستان مبارکه اقدامات شهرداری در جهت بهبود و آبادانی شهر مبارکه را خوب ارزیابی کرد و گفت: دیدن طرح های عمرانی که در سال های اخیر در شهرمبارکه به مرحله اجرا درآمده است، برای من بسیار جالب توجه بود و از دیدن آنها خوشحال شدم.

وی با بیان اینکه شهرداری ها به عنوان خدماتی ترین سازمان در بین سازمان ها و ادارات شهرستان محسوب می شوند، گفت : زمینه خدمت درشهرداری ها به جهت تعدد وتنوع وظایف ازیک سو و پرمراجعه بودن این دستگاه ازسوی دیگر، بیش از دیگر سازمان ها و دستگاه ها فراهم است.

حجت الاسلام محمدی از تعامل، همکاری و همدلی مجموعه شهرداری با سایر ادارات نیز تشکر کرد و افزود: در سایه این اتحاد و وحدت می توان خدمات بزرگی به شهروندان ارائه داد.