نخستین سالگرد بزرگداشت شهدای فاجعه منا برگزار خواهد شد

سیب موز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: نخستین سالگرد بزرگداشت شهدای فاجعه منا برگزار خواهد شد.

نخستین سالگرد بزرگداشت شهدای فاجعه منا برگزار خواهد شد

سیب موز: نخستین سالگرد بزرگداشت شهدای فاجعه منا برگزار خواهد شد

نخستین سالگرد بزرگداشت شهدای فاجعه منا برگزار خواهد شد 2

به گزارش خبرگزاری ایمنا داریوش وکیلی در نشست بررسی برنامه های بزرگداشت شهدای منا که در دفتر معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان برگزار شد، گفت: هدف و سیاست های ستاد بزرگداشت شهدای منا نشان دادن بی کفایتی رژیم آل سعود و ابعاد وسیع فاجعه اسفناک منا است.

وی ادامه داد: امسال در ایام این حادثه اسفناک تعدادی از خانواده معظم شهدای منا به منظور دیدار با مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به تهران اعزام خواهند شد.

به گزارش سیب موز

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: برگزاری نخستین سالگرد شهدای فاجعه منا با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سازمان حج و زیارت از جمله برنامه های گرامیداشت شهدای فاجعه منا خواهد بود.

وی اضافه کرد: این مراسم با حضور زائران بیت الله الحرام سال 94 و کلیه زائرانی که امسال قرار بود به مکه مکرمه و مدینه منوره مشرف شوند و عوامل و مدیران کاروان آن ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین دعای عرفه در گلستان شهدای اصفهان به یاد شهدای فاجعه منا و شهدای عرفه برگزار و نمایشگاهی با موضوع فاجعه منا، بی تدبیری و بی کفایتی رژیم آل سعود در حاشیه این مراسم برپا خواهد شد.

وکیلی اظهار کرد: علاوه بر آن صدا و سیمای مرکز اصفهان برنامه هایی در این رابطه را پخش خواهد کرد که از جمله این برنامه ها حضور بازماندگان و شاهدان عینی فاجعه منا در رسانه ملی و بیان بی کفایتی های رژیم آل سعود است.

وی خاطرنشان کرد: دیدار خانواده معظم شهدای منا با استاندار و امام جمعه اصفهان از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان تصریح کرد: شهرداری اصفهان ضمن انجام تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی مراسم، یکی از میادین شهر را به نام شهدای فاجعه منا نامگذاری خواهد کرد.

لازم به ذکر است رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان، مدیرکل حج و زیارت استان، مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، شهردار اصفهان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)، رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و نماینده خانواده شهدای منا در این نشست حضور داشتند./04/175/175