چیدمان متفاوت جهیزیه؛ مشکی و سفید

چیدمان متفاوت جهیزیه؛ مشکی و سفید

سیب موز به نقل از مدآنلاین : آیا تا به حال به استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون منزل خود فکر کرده اید؟ مشکی رنگی زیرکانه و معماگونه است و می تواند هم روحیه غم و هم روحیه شادی را در شما تقویت کند. زمانی به راز درون این رنگ پی می برید که ریتم توافق وجودی آن با سایر رنگ ها را لمس کنید و از این رنگ نهایت لذت را ببرید. طراحی دکوراسیون منزل با رنگ مشکی شجاعت و جسارت خاصی می خواهد. در واقع باید دل را به دریا زد.

هر چند که چیدمان جهیزیه به رنگ مشکی وسفید برای خانه عروس و داماد را دارای شگون نمی دانند، اما برای عروس ها و دامادهای متفاوت می تواند نشانه ای از تفاوت از یکسو و جسارت و شهامت از سوی دیگر باشد.

مجله منزل نوشت، نمی دانیم این شجاعت را به خرج می دهید یا نه ولی ما برای استفاده از این رنگ در منزل پیشنهادی برای شما داریم تا هم آرامش رنگ مشکی را به خانه خود بیاورید و هم آن را تبدیل به خانه ای رویای و افسانه ای کنید.

چیدمان متفاوت جهیزیه؛ مشکی و سفید 2

خواب مشکی

اگر شما یک اتاق خواب رمانتیک را می پسندید و به رنگ مشکی علاقه بسیاری دارید، می توانید در انتخاب رنگ دیوار خود از دو رنگ سفید و مشکی به صورت تک رنگ استفاده کنید البته کاغذ دیواری هایی با همین ترکیب بندی وجود دارند که می توانید آنها را تهیه کنید. در کنار این رنگ آمیزی زیبای دیوار، می توانید از روتختی مشکی و سفید که رنگ سفید در آن غالب باشد، استفاده کنید. با پرده های مشکی خداحافظی کنید چون اتاق را دلگیر و تاریک می کنند، همچنین یک قالیچه مشکی با طرح های سفید در کف این اتاق خواب، فضای رمانتیک و عاشقانه ای برای شما طراحی می کند.

چیدمان متفاوت جهیزیه؛ مشکی و سفید 3

مشکی برای سرویس بهداشتی

اگر قصد دارید این رنگ را در حمام خود داشته باشید، می توانید کاشی های دیوار را به رنگ سفید درآورید و برای کف از سرامیک های مشکی با طراحی های سفید استفاده کنید. توالت فرنگی در کنار وان مشکی و حوله های سفید رنگ، دیدی چشمگیر به وجود می آورند؛ البته برای اینکه فضا خسته کننده نشود، می توانید از بطری های رنگارنگ شامپو و صابون های معطر رنگی در فضای حمام استفاده کنید.

چیدمان متفاوت جهیزیه؛ مشکی و سفید 4

رنگ سفید را دست کم نگیرید

با تاکید بر خنثی بودن رنگ مشکی یادتان باشد جایی هم برای رنگ سفید در نظر بگیرید. رنگ سفید با همه آرامشی که در خودش دارد ترکیبی است از انواع رنگ های که وجود دارند اما به چشم نمی آیند، بنابراین سفید می تواند به تنهایی انرژی پنهان در همه این رنگ ها را منعکس کند. اگر مبلمان شما مشکی و ساده است حتما به کوسن های سفید برای چیدمان فکر کنید تا آرامش و نشاط را با هم داشته باشید. در چیدمان خانه تان جایی هم برای آیتم های دکوراتیو سفید در نظر بگیرید. آیتم دکوراتیو انتخابی شما می تواند یک مجسمه مدرن باشد یا یک ظرف و حتی یک تابلو.

چیدمان متفاوت جهیزیه؛ مشکی و سفید 5

یک ترکیب لوکس

اگر خیال دارید به ترکیبی لوکس از رنگ مشکی برسید یا حتی به استفاده از این رنگ در اتاق پذیرایی تان فکر می کنید یادتان باشد باید به ترکیب این رنگ با طلایی، حال و هوای فانتزی رنگ مشکی را کمی متعادل تر می کند. شما می توانید این ترکیب رنگ را در مبلمان، پرده یا حتی اکسسورایز انتخابی تان هم امتحان کنید. مجسمه های طلایی یا آباژورهایی با پایه طلایی شما را به نتیجه دلخواه تان می رساند.