کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر

قاره اروپا از اسپانیا تا روسیه دارای کاخ ها و قصرهای زیبا و با شکوهی است که برخی از آنها بسیار مشهور بوده و برخی دیگراز شهرت کمتری در جهان برخوردار هستند. سفری کوتاه و تصویری به 10 کاخ سلطنتی در اروپا.

منظره کاخ باشکوه نیوشوانشتین در ایالت باویر آلمان که هر سال بیش از یک میلیون نفر از آن بازدید می کنند.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر

----------------------------------کاخ مونجوئیک در شهر بارسلونا که بر فراز تپه ای به ارتفاع 170 متر واقع شده و دارای چشم انداز باشکوهی به روی شهر بارسلونا است.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 2

----------------------------------منظره با شکوه کاخ سلطنتی هافبورگ در میکائلرپلاتز در شهر وین ، پایتخت اتریش که مدت بیش از 10قرن اقامتگاه پادشاهان سلسله هابسبورگ در این کشور بود.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 3

---------------------------------- دورنمای کاخ پیتی یا پالاتزو در شهر فلورانس ایتالیا و باغ های زیبای آن مشهور به جیاردینو دی بوبولی که در قرن پانزدهم میلادی توسط خاندان پیتی ساخته شد.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 4

----------------------------------نمای کاخ شارلوتنبورگ در شهر برلین آلمان که احداث آن در سال 1695 و به دستور فردریک سوم ، پادشاه پروس آغاز شد.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 5

----------------------------------

تصویر کاخ روزنبورگ در شهر کپنهاگ ، پایتخت دانمارک که قدمت آن به قرن هفدهم باز می گردد و به دستور کریستیان چهارم احداث شد.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 6

----------------------------------

منظره کاخ سلطنتی شهر استکهلم در کشور سوئد که اقامتگاه رسمی شاهان این کشور محسوب می شود. ساختمان های اصلی این کاخ یک مربع را تشکیل می دهند که نمای بیرونی هر یک از اضلاع آن دارای دکوری متفاوت است.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 7

----------------------------------

دورنمای بدیع کاخ همپتون کورت در منطقه ریچموند یوپون تایمز در کشور انگلستان که اقامتگاه محبوب هنری هشتم محسوب می شد.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 8

----------------------------------

کاخ ال اسکوریال یکی از گنجینه های اسپانیا محسوب می شود. این کاخ که در فاصله 45 کیلومتری مادرید واقع شده و اقامتگاه سابق سلطنتی بوده است در سال 1984 در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 9

----------------------------------

کاخ رویایی کیلیمور و صومعه آن در ناحیه گالوی در منطقه کونیمارا در غرب جنوب ایرلند و باغ های سبک ویکتوریایی آن. کاخ کیلیمور در سال 1863 احداث شده است.

کاخ های سلطنتی اروپا + تصاویر 10

دیدنی های جهان از هر پنج قاره - asriran.comگردآوری جهان شناسی سیب موز