سکان هدایت هیئت فوتبال استان به دست چه کسی می افتد؟

سیب موز فردا روز سرنوشت سازی برای فوتبال اصفهان است و حوالی ظهر مشخص می شود که سکاندار چهار سال آینده هیئت فوتبال استان چه کسی است.

سکان هدایت هیئت فوتبال استان به دست چه کسی می افتد؟

سیب موز: سکان هدایت هیئت فوتبال استان به دست چه کسی می افتد؟

سکان هدایت هیئت فوتبال استان به دست چه کسی می افتد؟ 2

به گزارش ایمنا، مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان اصفهان صبح فردا 9 شهریورماه با رقابت چهار کاندیدا برگزار می شود.

انتخابات هیئت فوتبال از خردادماه  امسال تا کنون تیتر اکثر رسانه های ورزشی استان بوده است که این جو خبری با انصراف علی اکبر ابرقویی نژاد از شرکت در انتخابات وارد فاز تازه تری هم شد.

به گزارش سیب موز

رییس 14 سال گذشته هیئت فوتبال پس از ثبت نام اولیه، عطای شرکت در انتخابات را به لقایش بخشید تا پس از عدم تایید صلاحیت حسین صفری (رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نطنز) که گویا به دلیل عدم سکونت در مرکز استان اتفاق افتاد، تعداد کاندیداهای این انتخابات از 6 نفر به چهار نفر کاهش پیدا کند.

محمد مجیری (رییس هیئت کشتی استان)، عبدالرسول یزدی زاده (رییس هیئت دوومیدانی استان)، عباس اخوان (پیشکسوت فوتبال) و امیرمسعود هراتیان (مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و مشاور سابق مدیرعامل شرکت فولادمبارکه) کاندیداهایی هستند که فردا برای نشستن روی صندلی ریاست هیئت فوتبال با هم رقابت می کنند.

پس از انصراف ابرقویی نژاد از شرکت در انتخابات بود که برخی اهالی فوتبال اصفهان از مدیرکل ورزش و جوانان استان درخواست کردند تا با کسب مجوز از فدراسیون زمینه ثبت نام مجدد از کاندیداها را فراهم کند اما فدراسیون فوتبال در نهایت با ثبت نام مجدد و تعویق انتخابات مخالفت کرد.

مجمع انتخاباتی پیشین هیئت فوتبال استان بیستم خردادماه 91 برگزار شد و علی اکبر ابرقویی نژاد با کسب 26 رأی از 44 رأی مأخوذه برای سومین دوره متوالی به ریاست این هیئت رسید.

عبدالرسول یزدی زاده، اکبر دادفرنیا، قاسم رحیمی و مهدی شاهسمندی (کاندیدای غایب) نیز دیگر کاندیداهای انتخابات چهار سال گذشته بودند.

حالا باید منتظر ماند و دید انتخابات هیئت فوتبال استان به جنجالی ترین مجمع انتخاباتی سال 95 تبدیل می شود یا سرای ورزشکاران در نهمین روز از شهریورماه روز آرامی را پشت سر خواهد گذاشت.

15118/118