فرماندهان نیروی انتظامی حامی و سرپرست ایتام استان اصفهان شدند

سیب موز فرماندهان نیروی انتظامی حامی ایتام استان اصفهان شدند.

فرماندهان نیروی انتظامی حامی و سرپرست ایتام استان اصفهان شدند

سیب موز: فرماندهان نیروی انتظامی حامی و سرپرست ایتام استان اصفهان شدند

فرماندهان نیروی انتظامی حامی و سرپرست ایتام استان اصفهان شدند 2

به گزارش ایمنا، سرپرستی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان و جمعی از معاونان و افسران ارشد با حضور در محل کمیته امداد امام خمینی (ره) حامی و سرپرست شماری از ایتام اصفهان شدند.

در این نشست صمیمانه که به میزبانی کمیته امام خمینی (ره) برگزار شد، سردار عبدالرضا آقاخانی- فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان- ، حسن یاردوستی _فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان- ، سید تقی حسینی _ رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان_ ، محمدعلی حسنی _ رییس پلیس راه آهن استان اصفهان-، اکبر عاصمی _ رییس پلیس اطلاعات استان اصفهان-، جهانگیر کریمی-معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان- و سیدمصطفی مرتضوی-رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان (فتا)، حضور داشتند.

به گزارش سیب موز

در حاشیه این نشست نمایشگاه توانمندی های مددجویان توسط سردار آقاخانی و همراهان بازدید شد.

این نشست با تجلیل از سرهنگ احمد افشارنیا سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی که مدت 30 سال است به طور افتخاری با کمیته امداد خمینی (ره) همکاری می کند،به پایان رسید.

افشارنیا علت این تجلیل را صرف زندگی و وقت و انرژی و درآمد خود برای مددجویان عنوان کرد و به خبرنگار ایمنا گفت: 30 سال است که به صورت افتخاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری می کنم و حتی مبلغی که برای خرید فیش مکه خود و همسرم کنار گذاشته بودم را برای پیگیری امور پرونده های قضایی آنان در مراجع قضایی به کار بردم./01910

فرماندهان نیروی انتظامی حامی و سرپرست ایتام استان اصفهان شدند 3