خطر معضلات اجتماعی از خطر داعش هم بدتر است

سیب موز نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: همه کارگزاران نظام در هر رده و مقامی باید برای حل مشکلات اجتماعی وارد عمل شوند، خطر معضلات اجتماعی که در کشور وجود دارد از خطر داعش هم بدتر است.

خطر معضلات اجتماعی از خطر داعش هم بدتر است

سیب موز: خطر معضلات اجتماعی از خطر داعش هم بدتر است

خطر معضلات اجتماعی از خطر داعش هم بدتر است 2

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، سمیه محمودی در جلسه شورای اداری و آیین افتتاح طرحهای عمرانی و خدماتی دولت در شهرستان شهرضا با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا عنوان داشت: شوراهای اسلامی از فرصت باقی مانده برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در هر انتخاباتی خدماتی که هر مسئولی ارائه کرده به عنوان بهترین تبلیغ می تواند در بین مردم مطرح باشد بنابراین تکمیل پروژه های نیمه تمام و بررسی معضلات و چالشهای موجود در روند خدمت رسانی به عنوان بهترین اقدام اعضاء شوراهای اسلامی است.

به گزارش سیب موز

نماینده مردم شهرضا در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برگزاری نمایشگاه «چلچراغ هنر» در این شهرستان اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه ها تأثیر به سزایی در رونق هنر و صنایع دستی در شهرستان دارد، باید امکانات و زیرساختهای لازم برای ایجاد نمایشگاه های دائمی در شهرستان شهرضا ایجاد شود.

محمودی گفت: از مدیران ارشد کشوری برای حضور و بازدید از این نمایشگاه دعوت خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت، این هفته را فرصتی برای تبلور خدمات دولت برشمرد و اظهار داشت: نامگذاری سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر برای بیان خدمات دولتها اقدامی پسندیده و مناسب است که هر ساله در تاریخ سیاسی کشور تکرار می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی دولت و ملت در کنار هم هستند، مردم همواره یار و پشتیبان دولتها بوده و حمایت قاطع خود را در عمل و اقدام نشان داده اند.

محمودی ادامه داد: مردم به وظیفه خود در برابر نظام عمل کرده اند و همچنان بر عهدی که با ولایت بستند استوار مانده اند و از این پس مسئولان در هر جایگاهی که قرار دارند باید جناح بندیهای سیاسی را کنار بگذارند و تنها برای خدمت رسانی صادقانه به مردم تلاش کنند.

کسانی که دولت را تضعیف می کنند، خیرخواه مردم نیستند

وی گفت: دولت برخواسته از رأی مردم باید از سوی همه حمایت شود، موافقان و مخالفان دولت باید آن را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنند؛ تضعیف دولتهایی که برخواسته از رأی مردم هستند به معنای تضعیف اساس نظام است و افرادی که اینگونه رفتار می کنند خیرخواه مردم نیستند؛ مردم ما آگاه هستند و جناح بندیها و بازیهای سیاسی بر رأی و نظر آنان تأثیر ندارد، تخریب چهره دیگر افراد سودی ندارد، مردم با بینش عمیقی که دارند افراد اصلح را شناسایی و انتخاب می کنند؛ هر کس دوستدار مردم و نظام است باید با حمایت از دولت برای خدمت به مردم تلاش کند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس تصریح کرد: هر دولتی نقاط قوت و ضعفی دارد، بزرگنمایی نقاط ضعف دولتها کار درستی نیست، اگر فردی انتقاد می کند باید به دنبال آن پیشنهاد سازنده ای هم مطرح کند؛ همه ما باید بدانیم که اگر اقدامی انجام نشده شرایط کشور هم در آن دخالت داشته است.

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت:  همه کارگزاران نظام در هر رده و مقامی باید برای حل مشکلات اجتماعی وارد عمل شوند، خطر معضلات اجتماعی که در کشور وجود دارد از خطر داعش هم بدتر است بنابراین باید با احساس مسئولیت در این زمینه همکاری کنیم؛ اگر امروز برای حل معضلات اجتماعی کشور کاری نکنیم، تبعات منفی ناشی از آن در آینده کشور چالشهای بزرگی را ایجاد می کند.

وی گفت: مجمع نمایندگان استان اصفهان فارغ از جناح بندی سیاسی و تنها برای ارتقاء سطح خدمات در استان همکاری خوبی را دارند و این شیوه فعالیت باید به عنوان الگویی برای سایر مدیران و کارکنان اداری باشد./