زائران راهیان نور سفیران پیام شهدا باشند/ نتیجه غفلت از دست رفتن عزت، استقلال و وحدت است

سیب موز : none">

مادر شهیدان زین الدین در محل احداث یادمان این شهدا گفت: زائران راهیان نور سفیرانی هستند که باید پیام شهدا را به دیگران و دوستانشان برسانند و خود نیز در راه شهیدان حرکت کنند.

سیب موز: زائران راهیان نور سفیران پیام شهدا باشند/ نتیجه غفلت از دست رفتن عزت، استقلال و وحدت است

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز، زینت اسلام دوست در گردهمایی زائران راهیان نور شمالغرب کشور در دارساوین سردشت اظهار کرد: دلهای ما تا قیامت داغدار شهدا خواهد بود.

وی که در محل شهادت شهیدان مجید و مهدی زین الدین سخنرانی می کرد، افزود: شهدا توانستند پیروزی برای کشور را به ارمغان بیاورند که ثمره و نتیجه آن بیداری اسلامی و همچنین صدور انقلاب اسلامی به دیگر کشورهاست.

مادر شهیدان زین الدین در محل احداث یادمان این شهدا گفت: وقتی به کشورهای دیگر نگاه می کنیم، می بینیم که زنان و کودکان و بی گناهان در خون خود می غلتند اما مقاومت می کنند و مصمم هستند که خود را از زیر سلطه آمریکا برهانند.

اسلام دوست ادامه داد: دشمنان از همه ابزارهای تبلیغی، رسانه ای و فضای مجازی برای براندازی و بدنام کردن اسلام استفاده و به هر حیله ای دست می برند ولی سفارش بزرگان دین ، ایستادگی و حمایت از اسلام است.

وی تصریح کرد: ما انقلاب اسلامی را به راحتی به دست نیاورده ایم بلکه حاصل خون 300 هزار شهید والامقام است.

اسلام دوست تأکید کرد: امروز باید هوشیار بود و دید که دشمنان به چه حیله ها و دسیسه هایی حتی به داخل خانه ها نفوذ کرده و برای دختران و پسران این سرزمین برنامه ها دارند.

وی خطاب به زائران راهیان نور شمالغرب گفت: زائران راهیان نور سفیرانی هستند که باید پیام شهدا را به دیگران و دوستانشان برسانند و خود نیز در راه شهیدان حرکت کنند.

اسلام دوست اظهار کرد: حرکت نکردن در مسیر و راه شهدا باعث می شود که عزت، اقتدار، استقلال و کرامت ما در اختیار بیگانگان قرار گیرد و چناچه غفلت کنیم وحدت، استقلال و عزت موجود را از دستمان خواهند گرفت.

مادر شهیدان مجید و مهدی زین الدین در بین زائران استان قم خاطرنشان کرد: باید تا قدرت داریم پرچم شهدا را در دست بگیریم و آن را ان شاء الله به صاحب اصلی خود تحویل دهیم.

انتهای پیام/