امیری: دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس مقابل استقلال بازی کنم/ 400 میلیون از نفت طلب دارم

امیری:   دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس مقابل استقلال بازی کنم/ 400 میلیون از نفت

سیب موز: امیری: دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس مقابل استقلال بازی کنم/ 400 میلیون از نفت طلب دارم سیب موز مهاجم تیم پرسپولیس گفت: دوست داشتم در دربی با پیراهن پرسپولیس بازی کنم.

اخبار مرتبط

6 مدال ورشو به نام پاراتکواندوی ایران ثبت شد

واکنش AFC و FIFA به شهرآورد 83+ عکس

انصاری: صدرنشینی در این هفته ها مهم نیست/می توانم مقابل سپاهان بازی کنم

لوزانو به لهستان می رود؟!

وحید امیری در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: پرسپولیس بازی خوبی مقابل استقلال به نمایش گذاشت.البته تا اواسط نیمه نخست و 15 دقیقه پایانی نیمه دوم شاگران منصوریان عملکرد خوبی داشتند و تیم ما را تحت فشار قراردادند.

به گزارش سیب موز وی افزود: هرچه تلاش کردم به این بازی برسم نشد و خیلی دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس دربی را تجربه کنم.از امروز در تمرینات تیم شرکت می کنم و برای بازی با سپاهان آماده می شوم.

امیری در خصوص محتاط بازی کردن سرخابی ها ادامه داد: استقلال بازی بسته ای ارائه داد و هر دو تیم قطعا به دنبال 3 امتیاز بودند اما در نهایت بازی به تساوی کشیده شد. اگر ضربه طارمی و یا کاوه رضایی به گل تبدیل می شد، روند بازی تغییر می کرد و دو تیم دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند.

مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: چند ماهی است که تمام بازیکنان و مربیان سابق نفت به دنبال طلبشان هستند تا از این باشگاه پولشان را بگیرند.اما متاسفانه کسی پاسخگو نیست و نمی دانیم باید به سراغ چه کسی برویم تا به پولمان برسیم.من چند سال در این تیم توپ زدم و 400 میلیون تومان از باشگاه نفت طلب دارم.

603/602

کد خبر: 678255

0

فوتبال

استقلال

پرسپولیس

امیری

رضایی

طارمی