حمایت کاپیتان پرسپولیس ازآبی پوشان؛ جای استقلال پانزدهم جدول نیست

حمایت کاپیتان پرسپولیس ازآبی پوشان؛ جای  استقلال پانزدهم جدول نیست

سیب موز: حمایت کاپیتان پرسپولیس ازآبی پوشان؛ جای استقلال پانزدهم جدول نیست سیب موز حمایت کاپیتان پرسپولیس ازآبی پوشان؛ جای استقلال پانزدهم جدول نیست

سید جلال حسینی گفت: مطمئن باشید این شرایط در استقلال باقی نمی ماند و مطمئنا جایگاه استقلال خیلی بالاتر از مکانی است که اکنون در آن قرار دارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سید جلال حسینی که در داربی هشتاد و سوم تهران بازوبند کاپیتانی را بر دست بسته بود، در گفت وگویی درباره این بازی، عملکرد پرسپولیس و تساوی صفر بر صفر دو تیم صحبت کرد.

به گزارش سیب موز * از داربی شروع کنیم. این که آیا این نتیجه می تواند آغاز تساوی های کسل کننده استقلال و پرسپولیس در داربی ها باشد؟

ابتدا درباره بازی باید بگویم که به اعتقاد من بازی خوبی بود. ما پیش از داربی دیدار بسیار سختی را برابر تراکتورسازی برگزار کردیم. در فاصله ای که بین دو بازی وجود داشت خوب تمرین کردیم و می توانستیم پیروز داربی باشیم، اما متاسفانه از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و به جای سه امتیاز یک امتیاز نصیبمان شد.

* قبل از بازی انتظارهای زیادی از پرسپولیس مطرح می شد، مثلا این که پرسپولیس باید در داربی با چهار – پنج گل حریف تهرانی اش را شکست دهد. این موضوع چقدر روی بازیکنان جوان پرسپولیس تاثیر گذاشته بود؟

100 درصد همین طور است که می گویید. از چند روز پیش از بازی مطرح شدن چنین صحبت هایی فشار زیادی روی تیم آورده بود. به ویژه این فشار روی بازیکنان جوان بیشتر از سایر بازیکنان بود. ضمن این که  حریفان هم مقابل پرسپولیس بازی بسته ای را ارائه می دهند. فکر می کنم همین که می گفتند باید با سه، چهار گل استقلال را شکست دهیم، باعث شد بازیکنان تیم نتوانند کارایی لازم را داشته باشند. با این حال فکر می کنم  عملکرد خوبی داشتیم. تنها امیدوارم  این فشارها هر چه سریع تر از روی دوش بازیکنان برداشته شود.

* قبل از بازی همچنین می گفتند که بازیکنان پرسپولیس ممکن است گرفتار غرور شوند، شما به عنوان کاپیتان تیم آیا چنین غروری را در بازیکنان مشاهده کردید؟

همین که می گفتند بازیکنان مغرور شده اند یا بازیکنان مغرور نشوند، روی بازیکنان تاثیر گذاشته بود و روی تیم فشار ایجاد کرده بود. بازیکنان پرسپولیس باید به این درک برسند که همین حرف ها هم روی تیم فشار می آورد. به هر حال همان طور که گفتم می توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اما این سه امتیاز جایش را تنها به یک امتیاز داد.

* به نظر می رسید با وجود پیش بینی ها استقلال هم حریف آسانی برای شما نبود؟

واقعا همین طور است. استقلال بازیکنان خوب و کادرفنی کار بلدی دارد. درست است که شرایط آنها در جدول خوب نیست، اما مطمئن باشید این شرایط در استقلال باقی نمی ماند و مطمئنا جایگاه استقلال خیلی بالاتر از مکانی است که اکنون در آن قرار دارد.

* بر خلاف هواداران استقلال، هواداران شما ورزشگاه آزادی را پر کرده بودند، اما شاید نتیجه آن چیزی نبود که انتظار داشتند.

من هم از آنها تشکر می کنم و هم این که از آنها عذرخواهی می کنم. متاسفم که نتوانستیم سه امتیاز داربی را به آنها هدیه کنیم. حقیتش برای آنها خیلی ناراحتم. می توانستیم با یک برد خوب آنها را خوشحال به خانه بفرستیم، اما این اتفاق نیفتاد،  ولی آنها بدانند که در بازی های آینده تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا زحماتشان را جبران کنیم.

* بعد از دو بازی سخت برابر تراکتورسازی و پرسپولیس اکنون باید این هفته به مصاف یکی دیگر از تیم های مدعی لیگ بروید، فکر می کنید بازی با سپاهان می تواند پایان تساوی های پرسپولیس در دیدار برابر مدعیان لیگ باشد؟

واقعا هفته های سختی را پشت سر می گذاریم. همان طور که گفتید بعد از بازی با تراکتورسازی و استقلال باید به مصاف سپاهانی برویم که شرایط بسیار خوبی دارد. فاصله چندانی تا آن بازی نداریم. باید به خوبی ریکاوری کنیم و خودمان را آماده مصاف با تیمی کنیم که همیشه شخصیت قهرمانی داشته است.

خبرگزاری دانشجو - ایسنا