بختیاری زاده: وظیفه حرفه ای مان حمایت از کادر فنی استقلال است/ تساوی مقابل پرسپولیس آماده هم خوب بود

سیب موز ممکن است هر مربی با هر سن و سالی نتایج خوب نگیردبختیاری زاده: وظیفه حرفه ای مان حمایت از کادر فنی استقلال است/ تساوی مقابل پرسپولیس آماده هم خوب بود

بختیاری زاده: وظیفه  حرفه ای مان حمایت از کادر فنی استقلال است/ تساوی مقابل پرسپ

سیب موز: بختیاری زاده: وظیفه حرفه ای مان حمایت از کادر فنی استقلال است/ تساوی مقابل پرسپولیس آماده هم خوب بود بازیکن پیشین استقلال گفت: وظیفه ما این است که هم اکنون در شرایط سخت کنار تیم باشیم و از منصوریان حمایت کنیم.

سهراب بختیار ی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تساوی بدون گل دربی 83 اظهار داشت: شرایط استقلال نسبت به پرسپولیس متفاوت بود. پیش از بازی استقلال از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی نداشت و همین موضوع روی کادر فنی بار سنگین تری را گذاشته بود. این بازی به هر حال می توانست شرایط را تغییر دهد و مشکلات را کمتر کند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: باید قبول کنیم که پرسپولیس هم اکنون در شرایط بهتری قرار دارد. این تیم نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نکرد و گرفتن یک امتیاز هم خوب بود. اینکه استقلال در بخشی از بازی توانست موقعیت ایجاد کند، نشان از پیشرفت این تیم می دهد. با این نتیجه هم می تواند هواداران را راضی کند. پرسپولیس به هر حال شرایط روحی بهتری داشت چرا که دربی سال گذشته را برده بود اما موضوعی که باعث کند شدن سرخپوشان شد، تلاش و انگیزه استقلالی ها بود.

بازیکن پیشین استقلال در مورد اینکه نتیجه بازی عادلانه بود یا خیر یادآور شد: اگر در بازی یک گل رد و بدل می شد دیدار قشنگ تر می شد اما به نظرم نتیجه تساوی عادلانه بود. هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند. شاید بتوان گفت که موقعیت گلی که کاوه رضایی به دست آورد به گل نزدیک تر بود البته طارمی هم در محوطه 6 قدم یک توپ را از دست داد.

بختیاری زاده در مورد صحبت های منصوریان مبنی بر اینکه آرزو کرده در چند سال آینده پرچم استقلال به دست نفراتی چون او، فکری و پاشازاده باشد، خاطرنشان کرد: من همیشه گفته ام استقلال را دوست دارم چه در این تیم باشم و چه نباشم. اینگونه نیست که اگر دور از این تیم هستم، از نتیجه نگرفتن تیم خوشحال باشم. اگر اینگونه باشد یعنی صداقت وجود ندارد. آرزوی دلی من این است که استقلال همیشه موفق باشد.

وی افزود: ما باید در روزهای سخت کنار تیم باشیم. همه دوست دارند که وقتی تیم موفق می شود عکس یادگاری بگیرند اما در آن موقع همراهی هنری نیست. باید در شرایط سخت از تیم حمایت کنیم. اگر این شرایط را درک کنیم وظیفه خود را به خوبی انجام داده ایم.

بازیکن پیشین استقلال در مورد اینکه منصوریان اعلام کرده از او حمایت شده، گفت: در فوتبال حرفه ای کاری جز این نباید کرد. اگر یک باشگاه تصمیم می گیرد شخصی را به عنوان سرمربی انتخاب کند باید به او احترام بگذارد و از اندیشه هایش حمایت کند. استقلال هم اکنون نیاز به زمان، آرامش و کار دارد. این شرایط نه چندان خوب برای هر مربی با هر سن و سالی اتفاق می افتد. اینکه بگوییم حالا سرمربی زود یا دیر در تیم حاضر شده، قشنگ نیست. باید حمایت صورت بگیرد تا تیم وضعیتش بهتر شود.

انتهای پیام/ا