فکری: استقلال با این بازی در دربی به لیگ باز می گردد/یک فصل باید از منصوریان حمایت شود

سیب موز دوست داریم پرچم استقلال همیشه بالا باشدفکری: استقلال با این بازی در دربی به لیگ باز می گردد/یک فصل باید از منصوریان حمایت شود

فکری: استقلال با این بازی در دربی به لیگ باز می گردد/یک فصل باید از منصوریان حما

سیب موز: فکری: استقلال با این بازی در دربی به لیگ باز می گردد/یک فصل باید از منصوریان حمایت شود پیشکسوت استقلال گفت:مطمئن هستم با این بازی ها به لیگ برگردد اما مهم این است که مدیریت حمایت کامل را داشته باشد.

محمود فکری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دربی 83 گفت: اگرچه بازی بدون گل به پایان رسید اما کیفیت خوبی داشت و موقعیت های زیادی در روی هر 2 دروازه به وجود آمد که هر لحظه امکان به ثمر رسیدن گل وجود داشت. شاید اگر فورواردهای هر دو تیم کمی دقت می کردند و تمرکز بیشتری داشتند این بازی هم گل داشت. در کل بازی خوبی بود و موقعیت های زیادی به وجود آمد که دو تیم نتوانستند از آنها استفاده کنند.

به گزارش سیب موز وی در مورد اینکه ستاره زمین کدام بازیکن بود، گفت: فرشید اسماعیلی در استقلال خیلی خوب بود و در درگیری ها جنگنده ظاهر می شد و هر زمانی که صاحب توپ می شد خوب حرکت می کرد. البته در پرسپولیس دقت نکردم که چه بازیکنی ستاره تیمش بود.

فکری تصریح کرد: استقلال شاید فکر نمی کرد که پرسپولیس اینطور ظاهر شود چرا که این تیم بازی های سال قبل و حتی بازی های امسالش را هم ارائه نکرد. در واقع با این شرایط اگر استقلالی ها دقت بیشتری می کردند می توانستند برنده بازی باشند.

پیشکسوت استقلال در مورد حمایت علی منصوریان از او در نشست خبری بعد از بازی گفت: به هر حال ما جوانی مان را در این تیم گذاشتیم و موی مان را در این تیم سفید کردیم. تا جایی که بتوانیم حمایت می کنیم و دوست داریم همیشه پرچم استقلال بالا باشد و در این راه هر کمکی از دست مان بربیاید، انجام می دهیم.

فکری افزود: به دنبال آن نیستیم که چون خودمان حضور نداریم تیم نتیجه نگیرد و یا برعکس. بلکه دوست داریم همیشه استقلال سربلند باشد و طرفدارانش خوشحال. چون هر چه داریم از این تیم است و تا جایی که نیاز باشد از تیم و مربی حمایت می کنیم.

وی گفت: شاید نیازی به تشکر در نشست خبری نبود اما ممنونم که منصوریان به یاد ما بود. در مجموع اینکه وظیفه ماست که به استقلال و هوادارانش کمک کنیم تا این تیم سر و شکل بهتری بگیرد و در آرامش بتواند خودش را پیدا کند. در نهایت امتیازات کاملی به دست بیاورد.

مربی سابق استقلال در مورد اینکه آیا استقلال می تواند با منصوریان به رقابت های لیگ برگردد، گفت: مطمئن هستم با این بازی ها به لیگ برگردد اما مهم این است که مدیریت حمایت کامل را داشته باشد. یعنی نباید در حمایت هایشان زیر و رو کشیده و یا در پشت پرده طور دیگری عمل کنند. این مربی تازه آمده است و باید حداقل یک فصل از او حمایت کرد. نه اینکه هر روز اسم یک مربی مطرح شود تا تمرکز کادر فنی به هم بریزد که با این وضعیت استقلال به مشکل برخواهد خورد.

انتهای پیام/