ساکت: بلیت استقلالی ها به پرسپولیسی ها فروخته نشده بود

ساکت: بلیت  استقلالی ها به پرسپولیسی ها فروخته نشده بود

سیب موز: ساکت: بلیت استقلالی ها به پرسپولیسی ها فروخته نشده بود سیب موز ساکت: بلیت استقلالی ها به پرسپولیسی ها فروخته نشده بود

مدیر تیم های ملی گفت: اختصاص سهمیه بلیت استقلالی ها به هواداران پرسپولیس امکان پذیر نیست اگرچه این موضوع با سیستم الکترونیکی، قابل آنالیز است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمدرضا ساکت پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: نقطه قوت بازی هماهنگی و همدلی بین بخش های مختلف بود که باعث شد این بازی خوب برگزار شود. استانداری، فرمانداری، نیروی انتظامی، مسئولان ورزشگاه آزادی، شهرداری منطقه 22، مسئولین سازمان لیگ همه با هم هماهنگ بودند. رفتار اخلاقی مربیان و بازیکنان دو تیم قبل و بعد از مسابقه و پردازش اخلاقی رسانه ها به این بازی هم از نکات خیلی خوب و برجسته این بازی بود که قابل تقدیر است.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: حساسیت ایجاد شده به خاطر جدول روی کیفیت فنی بازی تاثیر گذاشته بود اما رفتار قبل، در حین و پس از بازی بازیکنان دو تیم و مربیان قابل تقدیر بود.

ساکت در مورد اینکه بازیکنان بعد از بازی حاضر به مصاحبه نشدند، گفت: من اطلاعی از این مسئله ندارم. این سؤال را از بخش اقتصادی بپرسید. اطلاعاتم در این مورد کافی نیست که بتوانم اکنون ارزیابی دقیقی از آن داشته باشم و دقیق صحبت کنم.

مدیر تیم های ملی در مورد اینکه فغانی دوست داشت بازی مساوی شود، گفت: نقطه قوت بازی تیم داوری آن بود. یک تیم داوری بین المللی و توانمند این بازی را قضاوت کرد. داورانی هم در گذشته به خوبی دربی را قضاوت کردند و از آنها هم تشکر می کنم. باید به فغانی هم دست مریزاد گفت.

وی در مورد برگزاری بازی ایران و سوریه در مالزی گفت: سوریه خودش دوست داشت در ایران بازی کند. اما به دلیل اینکه با ایران هم گروه بود و بازی اولش هم در مالزی برگزار شده ظاهرا میزبانی سوریه در مالزی قطعیت پیدا کرده است. مهمترین مسئله برای تیم ملی دو بازی حیاتی با ازبکستان و کره است.

ساکت با اشاره به تاریخ برگزاری بازی با کره گفت: بارها با فیفا و AFC رایزنی کردیم. مهدی تاج با رئیس فیفا هم در سوئیس مذاکره کرد. هیأتی به سرپرستی او به AFC رفت اما با توجه به اینکه از مدت ها پیش زمان ا ین بازی تعیین شده بود، دیگر امکان تغییر زمان بازی نبود. ضمن اینکه فاصله بازی اول ما با ازبکستان و کره جنوبی بیش از 5 روز نیست و پس از آن هم فیفا دی به پایان می رسد. ترتیبی داده ایم تا عزاداران در شامگاه تاسوعا بتوانند به مراسم عزاداری شان برسند و ساعتی مناسب تر برای برگزاری مسابقه در نظر بگیریم. می خواهیم با شعار یک صد هزار عزادار حسینی و یک ورزشگاه و یک حسینیه حامی تیم ملی این بازی را برگزار کنیم.

وی در مورد اینکه ظاهرا بلیت های هواداران استقلال را خریداری و در اختیار هواداران پرسپولیس قرار داده بودند، گفت: چنین مسئله ای قابل انجام نیست البته اینکه پرسپولیسی ها بیشتر بودند یا استقلالی ها با توجه به سیستم الکترونیکی، قابل آنالیز است.

ساکت در مورد اینکه چرا هر هوادار روی صندلی خودش نمی تواند بنشیند، گفت: در حال حاضر فروش بلیت الکترونیکی به صورت بلوکی انجام می شود و قدم به قدم جلو می رویم. باید رفتارهای اجتماعی را هم جا بیندازیم.