امیری: استقلال بازی بسته ای ارائه داد/ مقابل سپاهان، پرسپولیس را همراهی می کنم

سیب موز نشد اولین دربی ام را تجربه کنم؛ باشگاه نفت ما را در مخمصه قرار داده استامیری: استقلال بازی بسته ای ارائه داد/ مقابل سپاهان، پرسپولیس را همراهی می کنم

امیری: استقلال بازی بسته ای ارائه داد/ مقابل سپاهان، پرسپولیس را همراهی می کنم

سیب موز: امیری: استقلال بازی بسته ای ارائه داد/ مقابل سپاهان، پرسپولیس را همراهی می کنم بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه نشد اولین دربی ام را با پرسپولیس تجربه کنم و حتما خیر و مصلحتی بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وحید امیری در گفت و گو با برنامه 4-4-2 رادیو جوان درباره غیبتش در دربی 83 گفت: خیلی تلاش کردم تا در این دیدار حضور داشته باشم، فیزیوتراپی منظم هم انجام دادم اما علیرغم میل باطنی ام متاسفه نشد تا اولین دربی ام را امروز تجربه کنم. حتما خیر و صلاحی بوده است.

به گزارش سیب موز وی افزود: این دیدار را از نزدیک در ورزشگاه بودم و دیدم، حساسیت بیش از حد بازی عاملی بود که باعث شد تا این دیدار با تساوی به پایان برسد و دو تیم هم نتوانند موقعیت های زیادی را روی دروازه یکدیگر خلق کنند.

امیری ادامه داد: استقلال بازی بسته ای ارائه داد و هر دو تیم قطعا به دنبال 3 امتیاز بودند اما در نهایت بازی به تساوی کشیده شد. اگر ضربه طارمی و یا کاوه رضایی به گل تبدیل می شد، روند بازی تغییر می کرد و دو تیم دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند.

وی درباره شرایط و میزان مصدومیتش عنوان کرد: خدا را شکر در حال حاضر خوب هستم، از فردا تمریناتم را پیگیری می کنم و احتمالا در بازی با سپاهان تیم را همراهی خواهم کرد.

مهاجم پرسپولیس درباره دریافت مطالباتش از باشگاه سابقش، نفت تهران گفت: متاسفانه 70 الی 80 درصد از مطالبات ما نادیده گرفته شده است و کسی هم در این باره پاسخگو نیست و نمی دانیم طرف حساب ما در باشگاه نفت چه کسی است. باشگاه نفت همواره به یک باشگاه اخلاق مدار معروف بود اما در حال حاضر وجهه اش را از دست داده و یکی از باشگاه های بی انضباط لیگ برتر است. ما بارها با مدیران باشگاه صحبت کردیم و به ما گفتند تا یک ماه دیگر مطالبات ما پرداخت می شود اما الان 4 ماه از آن صحبت ها گذشت و هیچ کسی تماسی با ما هم نگرفته است.

امیری خاطرنشان کرد: پست و مقام به کسی وفا نمی کند و آن چیزی که وجود دارد و باقی می ماند اخلاق است و نباید آن را زیر پا بگذاریم، متاسفانه در مخمصه گرفتار شده ایم و امیدواریم هر چه زودتر مشکلات ما حل شود.

انتهای پیام/آ