تساوی نتیجه منصفانه برای دربی 83 بود/ چربش پرسپولیس نسبت به استقلال بیشتر بود

سیب موز هومن افاضلی:تساوی نتیجه منصفانه برای دربی 83 بود/ چربش پرسپولیس نسبت به استقلال بیشتر بود

تساوی نتیجه منصفانه برای دربی 83 بود/ چربش پرسپولیس نسبت به استقلال بیشتر بود

سیب موز: تساوی نتیجه منصفانه برای دربی 83 بود/ چربش پرسپولیس نسبت به استقلال بیشتر بود کارشناس و مربی فوتبال کشورمان با بیان اینکه تساوی نتیجه منصفانه ای برای شهرآورد 83 بود، گفت: چربش پرسپولیس در این دیدار بیشتر از استقلال بود.

هومن افاضلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شمال استان تهران در تحلیل شهرآورد هشتاد و سوم استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: تساوی منصفانه ترین نتیجه برای شهرآورد بود.

به گزارش سیب موز کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: هر چند تساوی عادلانه ترین نتیجه برای شهرآورد در هفته ششم لیگ برتر بود؛ ولی چربش پرسپولیس نسبت به استقلال بیشتر بود.

افاضلی با تأکید بر اینکه استقلال در هفته ششم لیگ برتر شرایط جسمی بهتری نسبت به هفته های گذشته داشت، اضافه کرد: در 20 دقیقه آخر بازی، جریان مسابقه در دست پرسپولیس قرار گرفت.

کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به اینکه راهبرد استقلال در شهرآورد حفظ انرژی بود، تصریح کرد: یادمان باشد استقلال تعطیلات بهتری نسبت به پرسپولیس به خاطر حضور تیم ملی در رقابت های جام جهانی روسیه داشته است.

افاضلی ادامه داد: پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر به خاطر حضور تیم ملی در کوران بازی های مقدماتی 2018 و برخورداری از چند ملی پوش، تمرینات خود را با تیمی نصفه و نیمه انجام می داد.

کارشناس فوتبال کشورمان اظهار کرد: امیدواریم شهرآوردهای آینده دیگر به تساوی مبتلا نبوده و جذابیت های بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/2568/ط20