اعتراض پیشکسوت استقلال به سرمربی آبی ها؛ منصوریان ترسو است!

اعتراض پیشکسوت استقلال به سرمربی آبی ها؛ منصوریان ترسو است!

سیب موز: اعتراض پیشکسوت استقلال به سرمربی آبی ها؛ منصوریان ترسو است! سیب موز اعتراض پیشکسوت استقلال به سرمربی آبی ها؛ منصوریان ترسو است!

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: علی منصوریان امروز ترسو کار کرد و ارنج را طوری چیده بود که با نتیجه تساوی بازی تمام شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمد نوری  اظهار داشت: دربی 83 فکر می کنم نسبت به دربی قبل چنگی به دل نمی زد. تیم استقلال امروز یک مقدار ترسو بود. منصوریان تیم را طوری ارنج کرده بود که تیم بازنده زمین را ترک نکند و امروز درواقع منصوریان ترسو کار کرد.

وی در ادامه افزود: امروز بازیکنان پرسپولیس در حد و اندازه خودشان ظاهر نشدند و فقط بیرانوند عملکرد خوبی داشت، استقلال اگر امروز شجاعانه تر بازی می کرد می توانست نتیجه کسب کند. دو موقعیتی که برای استقلالی ها پیش آمد اگر کمی فکورانه بازیکنان تصمیم می گرفتند می توانستند گل بزنند. در مجموع بازی فقط در 10 دقیقه نیمه اول به سود استقلال بود. اگر بازیکنان تیم استقلال مثل همان 10 دقیقه اول ادامه می دادند، می توانستند حتی در نیمه دوم نتیجه کسب کنند.

به گزارش سیب موز

پیشکسوت تیم استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: خسرو حیدری امروز عملکرد خوبی داشت، درواقع چند هفته ای می شود مهره کلیدی تیم استقلال است. امروز بازیکنان شاخصی در استقلال ندیدیم که فراتر از انتظار ظاهر شوند. قلب دفاعی استقلال مشکل داشت، پرسپولیسی ها دو توپ را به قلب دفاعی استقلال انداختند که طارمی و علیپور نزدیک بود گل بزنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز منصوریان همین که نباخت، برای او خوب بود، قطعاً اگر امروز استقلال شکست می خورد مشکلات زیادی ایجاد می شد و سرمربی این تیم به پرتگاه نزدیک می شد، فکر می کنم هواداران استقلال از این نتیجه راضی باشند.

نوری در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: بازی امروز آرام و به دور از تنش بود و برای داوری نیز مشکل ساز نشد، پشت 18 قدم یک اتفاقی رخ داد که داور خطا گرفت و فکر می کنم طارمی خودش را به زمین انداخت و باید یک اخطار هم می گرفت.

خبرگزاری دانشجو - فارس