برانکو: احمدزاده 3 موقیعت گلزنی را از دست داد/ استقلال را برای قهرمانی بسته اند

برانکو: احمدزاده 3 موقیعت گلزنی را از دست داد/ استقلال را برای قهرمانی بسته اند

سیب موز: برانکو: احمدزاده 3 موقیعت گلزنی را از دست داد/ استقلال را برای قهرمانی بسته اند سیب موز طارمی آماده نیست/ باید مقابل استقلال 15 موقعیت گلزنی خلق کنیم؟

برانکو: احمدزاده 3 موقیعت گلزنی را از دست داد/ استقلال را برای قهرمانی بسته اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجم ما در دربی سه موقعیت حساس گلزنی را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل در دربی 83 اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از هواداران تیم تشکر کنم که با بیشترین تعداد ممکن در ورزشگاه حاضر شدند. بازیکنمانم به خوبی به وظیفه شان عمل کردند. دربی هوای خاص خود را داشت. استقلال هم نشان داده که تیم خوبی است. به بازیکنانم به خاطر تمرکزشان تبریک می گویم. متاسفانه بازی را نبردیم. اما این بازی به ما نشان داد که به هدفمان نزدیک شده ایم.  در ساعت 5 با این دمای هوا سخت بود. مخصوصا با روش بازی ما اما به هر حال راه خود را ادامه می دهیم. از همین الان خود را برای بازی بعد آماده می کنیم.

به گزارش سیب موز

وی ادامه داد: در مورد طارمی موافق هستم. او چند روز قبل از شروع فصل به ما اضافه شد در چند بازی اول به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد مشخص است که هنوز آماده نیست اما آقای گل فصل گذشته است و خطرناک است. بعد بازی سپاهان به اردوی تیم ملی خواهد رفت و انتظار دارم با تمرینات خیلی از مشکلات برطرف شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی روند گل نزدن طارمی به تمام خواهد شد، گفت: وحید امیری جانشین او است اما متاسفانه مصدوم است. نمی خواهم دنبال توجیه باشم که چرا بازی نکرد و یا انصاری که حالش بد شد و تعویض شد به هر حال دنبال برطرف کردن مشکلات هستیم. طارمی هنوز جوان است و نیاز به آرامش و کار بیشتری دارد. بازی به بازی قدرت خود را نشان می دهد امیری به خاطر مصدومیتی که داشت متاسفانه نتوانست بازی کند او به شدت مصدوم شده است. حالا باید دید که به بازی سپاهان می رسد یا خیر.

برانکو در مورد اینکه زهر لازم از پرسپولیس دیده نشد تاکید کرد: همین الان گفتند که ما امروز شانس زیادی ایجاد نکردیم. آیا مقابل استقلال باید 15 شانس گل به وجود آوردیم؟ در کنفرانس خبری قبل بازی در مورد کیفیت استقلال گفتم تکرار می کنم گلری دارند که در کنار بیرانوند جزو بهترین گلرهای ایران هستند. ملی پوش زیادی دارند. اگر الان در جایگاه بدی هستند دلیل بر بد بودن نیست، تازه هفته ششم است. یک ماه لیگ تعطیل بوده و تیم ها تازه به شرایط آمادگی می رسند.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس در این بازی متفاوت ظاهر شد و آن پرسپولیس همیشگی نبود و همچنین در مورد تعطیلی لیگ تاکید کرد: تا حدی با نظر شما موافق هستم. طبیعی است که تعطیلات به این طولانی در تیم تاثیر می گذارد. هیچ مربی و تیمی وجود ندارد که با این فاصله تعطیلات فرم اصلی خود را حفظ کند. مخصوصا وقتی 5-6 بازیکن کم باشد. تمرین تیم ملی با باشگاهی متفاوت است به خاطر همین گفتم که از تیمم راضی هستم. بخش اعظم بازی را ما کنترل می کردیم. طبیعی است که بخشی از نیمه دوم را استقلال کنترل کرد باز در 15 دقیقه آخر ما کنترل کردیم اما هنوز فضای کافی داریم برای بالا بردن بازیکنان سرعتی خودمان مثل علیپور و احمدزاده. این دربی است طبیعی است که استقلال هم کیفیت خود را دارد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه منصوریان گفته داور در صحنه های 50 - 50 به سود پرسپولیس سوت زده گفت: معمولا در مورد این مسائل نظر نمی دهم هر کس نظر خود را دارد. فکر می کنم همان طور که همکار عزیزتان گفتند ما فرصت های زیادی داشتیم. استقلال هم 2 - 3 موقعیت داشت مثل همان اشتباهی که بازیکن ما داشت و بیرانوند توپ را گرفت. این تیم چند بازیکن ملی پوش خوب دارد مثل ما. در مورد داوری فقط می توانم تبریک بگویم. به خاطر آن افتخاری که کسب کرد و فینال المپیک را سوت زد. نمی دانم می توانید درک کنید که چه افتخار بزرگی است؟! حالا اگر یکی دو خطا اشتباه کرده است مهم نیست و به نظر داور احترام می گذارم. در صحنه ای که روی طارمی خطا شد نمی دانم بیرون بود یا داخل. به هر حال موقعیتی بود که به سختی می توان تصمیم گرفت.

وی در مورد اینکه بهترین بازیکن دربی را چه کسی می دتند گفت: عادت ندارم در این مورد حرف صحبت کنم. درست است بیراوند مطمئن و خوب عمل کرد. ضربه رضایی را دفاع کرد اما این موضوع عادی است که توپ را از فاصله 40 متری بتوان دفاع کرد بعد از آن هم اشتباه خود را جبران کرد. تبریک می گویم که از سانترها بیرون آمد و کاملا به وظیفه خود عمل کرد. وقتی تیم باشیم افراد بالا می آیند ناعادلانه خواهد بود که فقط از بیرانوند تعریف کنیم کل تیم خوب بودند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه استقلال برای سمت راست خود و جناح چپ پرسپولیس برنامه داشته تاکید کرد: ما در آن سمت خیلی خوب توانستیم حیدری و غفوری را کنترل کنیم. ربیع خواه به حملات اضافه هم می شد فرشاد احمدزاده ما 3 موقعیت از دست داد. از بازی آنها خیلی راضی هستم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قبول دارید بازیکنان استقلال نسبت به بازیکنان شما با انگیزه بیشتری پا به میدان مسابقه گذاشتند، گفت: موافق نیستم و این موضوع را اصلال قبول ندارم. بارها هم به بازیکنان گفتم و دوباره تکرار کرده ام وقتی در مورد استقلال حرف می زنیم، در مورد یک تیم معمولی صحبت نمی کنیم. ما با پراگا که بازی نمی کردیم. برخی بازیکنان تعویضی این تیم هستند که سال گذشته در ترکیب ثابت تیم شان قرار داشتند. بازیکنان خوبی گرفتند، بختیار رحمانی الان بازیکن تعویضی است آنها برای قهرمانی تیم را بستند. مدام تکرار می کنم که تیم خوبی دارند. بعد از 3- 4 برد عالی فاصله می افتد و حالا باید چند بازی انجام دهیم. 3 حریف سخت روبروی ما است.

سرمربی پرسپولیس گفت: از عملکرد تیمم راضی هستم. دفاع خیلی خوب عمل کرد. به هر حال بخش عمده ای از بازی را کنترل کردیم. همان طور که گفتم به این بازی خوشبین بودم و هم اکنون هم این موضوع را تایید می کنم.

انتهای پیام/

فارس