شرمنده هواداران شدیم/ موقعیت های استقلال کمتر از ما بود

شرمنده هواداران شدیم/ موقعیت های استقلال کمتر از ما بود

سیب موز: شرمنده هواداران شدیم/ موقعیت های استقلال کمتر از ما بود

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - هافبک پرسپولیس تهران گفت: شرمنده هواداران شدیم که از صبح در ورزشگاه حضور داشتند و در بازی هم ما را تشویق کرده، اما نتوانستیم سه امتیاز را به آنان تقدیم کنیم.

به گزارش خبرورزشی، کمال کامیابی نیا پس از تساوی عصر امروز مقابل تیم استقلال تهران با بیان اینکه پرسپولیس از موقعیت های بدست آمده به نحو احسن استفاده نکرد، گفت: هر دو تیم بازی جاندار و خوبی را به نمایش گذاشتند و در نیمه دوم، ما حاکم میدان بودیم. حتی می توانستیم برنده بازی شویم و 3 امتیاز را به حساب خود واریز کنیم.

به گزارش سیب موز وی تاکید کرد: البته استقلال هم چند موقعیت داشت، ولی کمتر از موقعیت هایی بود که ما به دست آورده بودیم. در هر صورت بازی به تساوی انجامید و هر دو تیم توانستند از این بازی یک امتیاز کسب کنند.

کامیابی نیا در خصوص قضاوت فغانی هم گفت: به نظر من داوری مشکل خاصی نداشت و سوت های به موقعی زد و بازی را مدیریت کرد. همچنین هواداران هم نسبت به قضاوت او اعتراضی نکردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم بازی را با پیروزی به پایان رسانده و آنها را خوشحال روانه خانه هایشان کنیم.

کمال کامیابی نیا