موسوی: تساوی در داربی، قدم رو به جلو برای استقلال بود

سیب موز موسوی: تساوی در داربی، قدم رو به جلو برای استقلال بود

موسوی: تساوی در داربی، قدم رو به جلو برای استقلال بود

سیب موز: موسوی: تساوی در داربی، قدم رو به جلو برای استقلال بود

مهاجم سابق استقلال معتقد است این تیم با کسب تساوی مقابل پرسپولیس یک قدم رو به جلو برداشته است.

به گزارش سیب موز علی موسوی در گفت وگو با ایسنا در باره تساوی استقلال و پرسپولیس در داربی 83 اظهار کرد: همان طور که پیش از بازی گفته بودم اگر استقلال پیروز این بازی نشود، بازی به تساوی می انجامد. بازیکنان استقلال می دانستند که با تساوی در این بازی می توانند تا حدودی نظرها را نسبت به خودشان تغییر دهند. با توجه به هجمه سنگینی که پیش از بازی روی استقلال بود، بازیکنان و مربیان این تیم از نظر روحی و روانی در وضعیت مناسبی نبودند.

او اضافه کرد: به نظرم این بازی شاید زیبا نبود اما استقلال نمایش قابل قبولی داشت. آن ها تا حدود 70 درصد مقابل پرسپولیسی که از همه نظر نسبت به این تیم در شرایط بهتری قرار داشت، خوب بودند.

بازیکن سابق استقلال گفت: استقلال در منگنه بود و توانست با این تساوی یک قدم رو به جلو بردارد و شاید بازیکنان استقلال به این باور رسیده باشند که فاصله چندان زیادی با تیم های صدرنشین لیگ برتر مانند پرسپولیس ندارند.

موسوی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال پس از دو نمایش نسبتا خوب مقابل ماشین سازی و پرسپولیس می تواند به روزهای اوج خود برگردد گفت: اهل پیش بینی کردن نیستم ولی استقلال با این سبک بازی شاید بتواند در بازی های آینده پیروزی یا شکست به دست بیاورد. نباید انتظار داشته باشیم که استقلال همواره پیروز مسابقه ها شود. این استقلال نیاز به درمان دارد و باید بیش از این کار کند.

مهاجم سابق استقلال اضافه کرد: آن ها باید نقاط ضعف خود را برطرف کنند تا در لیگ برتر موفق شوند. با یکی دو برد هیچ چیز عوض نمی شود چون نوع بازی استقلال دچار مشکل است. باید فکر اساسی به حال این تیم شود.

انتهای پیام