متاسفم که دربی را نبردیم/ استقلال هم نشان داد تیم خوبی است!

متاسفم که دربی را نبردیم/ استقلال هم نشان داد تیم خوبی است!

سیب موز: متاسفم که دربی را نبردیم/ استقلال هم نشان داد تیم خوبی است!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی در دربی هشتاد و سوم مقابل استقلال گفت: بازیکنانم تمام وظایف خود را به درستی انجام دادند و شانس رسیدن به پیروزی داشتند اما متاسفم که به برد نرسیدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل عصر جمعه تیمش برابر استقلال به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: یک دربی دیگر را پشت سرگذاشتیم. قبل از هر چیز از هوادارانمان تشکر می کنم که با بیشتری تعداد ممکن آمدند و کنار ما بودند. بازیکنانم تمام وظایف شان را انجام دادند.

به گزارش سیب موز وی افزود: دربی حال و هوای خاص خودش را دارد و استقلال هم نشان داد که تیم خوبی دارد. مایل هستم به بازیکنانم به خاطر تمرکز بالا و اراده شان تبریک بگویم. متاسفانه بازی را نبردیم. اما این بازی خوش بینی را به ما داد که به هدف مان نزدیکتر شویم. بازی در این شرایط هوایی سخت بود. مخصوصا با روش بازی ما. اما به هر حال راهمان را ادامه می دهیم و از همین الان خودمان را آماده می کنیم برای دیدار با سپاهان.

برانکو در مورد عملکرد مهدی طارمی و در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که چرا وی را تعویض نکردید گفت: با صحبت شما موافق هستم که طارمی مدتها در کنار ما نبود و آماده نیست. اما به هر حال ایشان آقای گل فصل گذشته است و خیلی خطرناک است. بعد از بازی با سپاهان بازهم به اردوی تیم ملی خواهد رفت. انتظار دارم مشکلاتش را حل کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار مهر مبنی بر دلایل گل نزدن بازیکنان تیمش مثل فصل گذشته گفت: دنبال توجیه نیستم اما باید قبول کنیم که وحید امیری به عنوان مهاجم خوب ما مصدوم است و به این بازی نرسید. در حال رفع نواقص هستیم. علیپور هم هنوز جوان است و نیاز به آرامش دارد. با این حال بازی به بازی قدرت تیم ما نشان داده می شود.

برانکو در مورد نرسیدن تیمش به پیروزی گفت: نکند انتظار داشتید که ما مقابل استقلال 15 موقعیت گل داشته باشیم؟ رحمتی هم مثل بیرانوند بهترین دروازه بان ایران است. شما کیفیت تیم استقلال را نادیده نگیرید. درست است که این تیم در انتهای جدول است اما انها بازیکنان خوبی دارند و قطعا روز به روز بهتر خواهند شد.

وی ادامه داد: دفاع ما بسیار مطمئن عمل کرد. من از بازیکنانم کاملا راضی هستم. بخش عمده ای از بازی را تیم ما در اختیار داشت. همانطور که عرض کردم این بازی من را خوشبین کرد.