افتخاری: بازی دور از انتظاری را از بازیکنان کادر فنی استقلال دیدیم

افتخاری: بازی دور از انتظاری را از بازیکنان کادر فنی استقلال دیدیم

سیب موز: افتخاری: بازی دور از انتظاری را از بازیکنان کادر فنی استقلال دیدیم سیب موز افتخاری: بازی دور از انتظاری را از بازیکنان کادر فنی استقلال دیدیم

مدیرعامل استقلال گفت: از بچه های استقلال و کادر فنی ممنونیم، در واقع بازی دور از انتظاری را از آنها دیدیم!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سیدرضا افتخاری در باره بازی دربی گفت: بازی خوبی بود. از بچه های استقلال و کادر فنی ممنونیم. در واقع بازی دور از انتظاری را از آنها دیدیم!

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: ما روز به روز منسجم تر می شویم و اشتباهات کمتر می شود. این موضوع مایه امیدواری است و قبلا هم گفته بودم باید فرصت داد تا تیم آماده شود چون به مرور زمان بهتر خواهند شد. آرام آرام آماده باشید تا استقلال را بالای جدول ببینید.

افتخاری در مورد اینکه منظورش از نتیجه دور از انتظار این است که توقع نتیجه مساوی را نداشته است، گفت: خیر، برای این بازی نسبت به بازی های گذشته منظورم بود.

وی در مورد موضع گیری پیشکسوتان استقلال گفت: وارد این بحث ها نشویم. هیچ کسی با ما موضع ندارد و ما هم با کسی مشکلی نداریم. اتفاقا پیشکسوتان دائم پیش ما هستند و خودشان آمدند و دست بیعت دادند تا حمایت کنند. انشاءالله از هفته های آینده شاهد حمایت های بهتر آنها خواهید بود. مطمئنا مشکلی در این بین وجود ندارد.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه آیا به کلمبیا خواهد رفت یا خیر، گفت: فردا مشخص می شود.