تساوی کسل کننده استقلال و پرسپولیس/ هیاهو برای هیچ

سیب موز شهرآورد کسل کننده تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تساوی کسل کننده استقلال و پرسپولیس/ هیاهو برای هیچ

سیب موز: تساوی کسل کننده استقلال و پرسپولیس/ هیاهو برای هیچ

تساوی کسل کننده استقلال و پرسپولیس/ هیاهو برای هیچ 2

به گزارش ایمنا، در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال امروز در ورزشگاه آزادی و از ساعت 18 تیم های استقلال و پرسپولیس به مصاف هم رفتند.

این دیدار در حالی آغاز شد که استقبال تماشاگران همانند ادوار گذشته نبود و چیزی حدود 75 هزار نفر این بازی را از نزدیک تماشا می کردند. هرچند دیدار دو تیم در یک ربع ابتدایی با خلق موقعیت های خوبی همراه بود اما در ادامه بازی بسته استقلال و البته ناتوانی پرسپولیس در باز کردن این دفاع موجب شد بازی کم موقعیت و نه چندان جذاب دنبال شود.

به گزارش سیب موز

پرسپولیس با این تساوی در پایان هفته ششم صدر جدول را از دست داد و حالا پایین تر از تراکتورسازی در رده دوم جای گرفت.

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود که علی علیپور از پرسپولیس و امید ابراهیمی، فرشید باقری و خسرو حیدری از استقلال کارت زرد نشان داد.

اسامی بازیکنان و تعویض های دو تیم به شرح زیر است:

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، محمد انصاری(دقیقه 71- آلکسی پولیانسکی)، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه(دقیقه 90- احمد نوراللهی)، علی علیپور(دقیقه 85- ولادیمیر پریموف) و مهدی طارمی

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، وریا غفوری، فرشید باقری، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری (دقیقه 82- علی قربانی) و کاوه رضایی

/15139