کتابخانه جامع حج 3 رونمایی می شود

کتابخانه جامع حج ۳ رونمایی می شود

سیب موز: کتابخانه جامع حج 3 رونمایی می شود سیب موز کتابخانه جامع حج 3 رونمایی می شود گروه فضای مجازی: نرم افزار کتابخانه جامع حج 3 پنجشنبه 25 شهریورماه در مرکز تحقیقات کامیپوتری علوم اسلامی رونمایی می شود. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، نرم افزار کتابخانه جامع حج 3 با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، روز پنج شنبه 25 شهریور ماه 1395 در سالن اجتماعات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، رونمایی می شود.

این نرم افزار که تولید مشترک مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت است، متن کامل 820 عنوان در 1005 مجلد از آثار منتشر شده توسط حوزه نمایندگی ولیّ فقیه در امور حج و زیارت را در خود جای داده است.

به گزارش سیب موز مطالب این نرم افزار در موضوعات احکام و مناسک، ادعیه و حدیث، اسرار و معارف، اعتقادات و پاسخ به شبهات، تاریخ مکه و مدینه، سفرنامه و خاطرات، عتبات عالیات و سوریه، مباحث اجتماعی و سیاسی، مرجع و گوناگون و نشریات؛ ارائه و قابل دسته بندی است.

نمایش متن به همراه قالبیت های متنوع پژوهشی، دسترسی به موضوعات کتاب از طریق فهرست گزینشی، جست و جوی ساده و پیشرفته، امکان مقایشه متون مختلف برنامه با یکدیگر، متن کامل قرآن کریم با امکان جست و جو در آیات و ارتباط واژگان متون با چند دوره لغت نامه، از قابلیت های این نرم افزار است.