تا دقیقه 50 :پرسپولیس صفر - استقلال صفر/ بهترین موقعیت آبی گل نشد

تا دقیقه ۵۰ :پرسپولیس صفر - استقلال صفر/ بهترین موقعیت آبی گل نشد

سیب موز: تا دقیقه 50 :پرسپولیس صفر

هشتاد و سومین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی آغاز شد که دو تیم شرایط متفاوتی در جدول رده بندی داشتند. با این حال نیمه اول این دیدار با نمایشی که خوب نبود به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، حساس ترین دیدار هفته ششم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت 17 امروز جمعه بین تیم های پرسپولیس و استقلال و به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش سیب موز ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و مهدی طارمی.<!--EndFragment-->

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی.<!--EndFragment-->

گزارش لحظه به لحظه این دیدار را در زیر می خوانید:

* دقیقه یک: پرسپولیسی ها از سمت چپ حمله ای را روی دروازه استقلال پی ریزی کردند که ارسال مسلمان را رحمتی نتوانست مهار کند و در یک رفت و برگشت توپ به بیرون رفت.

* دقیقه 3 : استقلال از میانه میدان خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند خود را به داخل هجده قدم نزدیک کنند.

* دقیقه 5 : بازی در میانه با خطاهای پرتعداد بازیکنان پیگیری شد و هر دو تیم در تلاش برای رسیدن به محوطه جریمه حریف بودند.

* دقیقه 7 : خطای کمال کامیابی نیا روی اسماعیلی یک موقعیت خوب را برای استقلال پشت محوطه پرسپولیس ایجاد کرد که ضربه محکم کاوه رضایی را علیرضا بیرانوند مهار کرد.

* دقیقه 10 : استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد که ارسال خسرو حیدری ثمری نداشت و در یک رفت و برگشت دوباره این تیم صاحب کرنر شد.

* دقیقه 13 : امید ابراهیمی به خاطر خطای شدیدی که روی فرشاد احمدزاده انجام داد از فغانی کارت زرد گرفت.

* دقیقه 14 : کاوه رضایی در موقعیتی خوب داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد اما دو مدافع پرسپولیس به خوبی او را مهار کردند.

* دقیقه 19 : همکاری خوب پرسپولیسی ها طارمی را درون محطوه جریمه صاحب موقعیتی عالی کرد اما ضربه محکم او به بدن مدافع استقلال برخورد کرد و به زمین برگشت.

* دقیقه 22 : علی علیپور به خطایی که علیرضا فغانی از او گرفته بود اعتراض کرد و کارت زرد گرفت. این اولین کارت زرد سرخپوشان بود.

* دقیقه 23 : خطا روی مهدی طارمی چسبیده به خط محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی را عاید پرسپولیس کرد که این ضربه را محسن مسلمان به دفاع زد و در برگشت مهدی طارمی درون محوطه شش قدم و در موقعیتی عالی توپ را به بیرون زد.

* دقیقه 30 : پرسپولیس تیم برتر میدان بود و استقلال در این لحظات به لاک دفاعی فرو رفته بود.

* دقیقه 40 : بعد از حملات پرسپولیس بازی به شدت افت کرد و دو تیم نمایش کم رمقی داشتند. استقلال از لاک دفاعی خارج شد اما نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند.

* دقیقه 44 : پرسپولیس در یک ضد حمله صاحب موقعیتی خوب پشت محوطه جریمه شد که توپ ارسالی طارمی را امید عالیشاه با شوتی کم دقت از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

* دقیقه 48 : استقلالی ها صاحب بهترین موقعیت خود در این دیدار شدند. در این صحنه جابر انصاری از سمت راست محوطه جریمه توپی را به صورت عرضی و زمینی روی دروازه پرسپولیس ارسال کرد که بیرانوند در دفع توپ اشتباه کرد و توپ مقابل پای کاوه رضایی افتاد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند با واکنش عالی مهار کرد.