گزارش نیمه اول بازی استقلال و پرسپولیس

گزارش نیمه اول بازی استقلال و پرسپولیس

سیب موز: گزارش نیمه اول بازی استقلال و پرسپولیس سیب موز دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال از ساعت 17 و با سوت علی رضا فغانی آغاز شد و نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، هشتاد و سومین دیدار سنتی پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت 17 و با سوت علی رضا فغانی در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

به گزارش سیب موز بازی را پرسپولیسی ها آغاز کردند و در همان ابتدا موقعیت خوبی برای گل زنی ساختند اما مدافعان استقلال، توپ را دور کردند.

پنج دقیقه نخست بازی بدون اتفاق خاصی به پایان رسید و دو تیم بیشتر به محک زدن یکدیگر پرداختند.

دقیقه7، کاوه رضایی ضربه ایستگاهی تیمش را از فاصله 30 متری به زیبایی به سمت دروازه پرسپولیس زد اما بیرانوند با واکنشی خوب، توپ را دور کرد.

دقیقه 10، استقلال صاحب ضربه کرنر شد اما سانتر حیدری نتیجه ای نداشت و آبی پوشان بار دیگر به یک کرنر رسیدند. کرنر دوم را هم حیدری به روی دروازه حریف فرستاد و این بار توپ از همه رد شد و به سمت دیگر زمین رفت. سانتر بعدی استقلالی ها را بیرانوند دور کرد.

دقیقه 13، خطای امید ابرهیمی روی احمدزاده با اعتراض شدید هواداران سرخ همراه شد. هافبک استقلال به خاطر این خطا از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 15، کاوه رضایی داخل محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد اما نتوانست از این فرصت خوب استفاده کند.

دقیقه 17، بیرانوند با خروج خوب از دروازه و شیرجه بلند، توپ را از روی سر مهاجم استقلال جمع کرد و مورد تشویق شدید هواداران قرار گرفت.

دقیقه 19، بازی تیمی زیبای پرسپولیسی ها موقعیت بسیار خوبی برای این تیم ایجاد کرد. پاس کاری سرخ پوشان در نهایت توپ را داخل محوطه جریمه به طارمی رساند اما شوت محکم این بازیکن را مدافع استقلال با پا دور کرد.

دقیقه 22، علی علی پور معتقد بود که مدافع استقلال روی او خطا کرده اما داور با او هم عقیده نبود و به دلیل اعتراض شدید، به بازیکن پرسپولیس کارت زرد داد.

دقیقه 24، پرسپولیسی ها درست روی خط محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند. این ضربه را مسلمان به دیوار دفاعی زد اما توپ پس از یک رفت و برگشت در یک قدمی دروازه به طارمی رسید اما این مهاجم در کمال ناباوری نتوانست دروازه را باز کند.

دقیقه 31، باز هم پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد. این بار از فاصله حدود 25 متری عالیشاه توپ را فرستاد اما حاصلی جز یک پرتاب اوت برای سرخ پوشان نداشت.

دقیقه 43، مهدی طارمی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد اما شوت ناامیدکننده او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 44، حرکت تیمی خوب پرسپولیسی ها عالیشاه را پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد اما شوت او هم با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

نیمه دوم داربی 83 با سوت فغانی آغاز شد.

ترکیب استقلال:سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، هرائر مگویان، رابسون جانواریو، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، فرشید باقری، جابر انصاری، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و کاوه رضایی.

ترکیب پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، مهدی طارمی، امید عالیشاه و علی علیپور.