تا دقیقه 20 ؛ پرسپولیس صفر - استقلال صفر/ بازی به تعادل کشیده شد

تا دقیقه ۲۰ ؛ پرسپولیس صفر - استقلال صفر/ بازی به تعادل کشیده شد

سیب موز: تا دقیقه 20 ؛ پرسپولیس صفر

هشتاد و سومین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی آغاز شد که دو تیم شرایط متفاوتی در جدول رده بندی دارند. پرسپولیس جزو تیم های بالای جدول است و استقلال جزو قعرنشینان.

به گزارش خبرنگار مهر، حساس ترین دیدار هفته ششم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت 17 امروز جمعه بین تیم های پرسپولیس و استقلال و به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی تهران که ظرفیت آن تکمیل نشد آغاز شد.

به گزارش سیب موز ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و مهدی طارمی.<!--EndFragment-->

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی.<!--EndFragment-->

گزارش لحظه به لحظه این دیدار را در زیر می خوانید:

* دقیقه یک: پرسپولیسی ها از سمت چپ حمله ای را روی دروازه استقلال پی ریزی کردند که ارسال مسلمان را رحمتی نتوانست مهار کند و در یک رفت و برگشت توپ به بیرون رفت.

* دقیقه 3 : استقلال از میانه میدان خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند خود را به داخل هجده قدم نزدیک کنند.

* دقیقه 5 : بازی در میانه با خطاهای پرتعداد بازیکنان پیگیری شد و هر دو تیم در تلاش برای رسیدن به محوطه جریمه حریف بودند.

* دقیقه 7 : خطای کمال کامیابی نیا روی اسماعیلی یک موقعیت خوب را برای استقلال پشت محوطه پرسپولیس ایجاد کرد که ضربه محکم کاوه رضایی را علیرضا بیرانوند مهار کرد.

* دقیقه 10 : استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد که ارسال خسرو حیدری ثمری نداشت و در یک رفت و برگشت دوباره این تیم صاحب کرنر شد.

* دقیقه 13 : امید ابراهیمی به خاطر خطای شدیدی که روی فرشاد احمدزاده انجام داد از فغانی کارت زرد گرفت.

* دقیقه 14 : کاوه رضایی در موقعیتی خوب داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد اما دو مدافع پرسپولیس به خوبی او را مهار کردند.

* دقیقه 19 : همکاری خوب پرسپولیسی ها طارمی را درون محطوه جریمه صاحب موقعیتی عالی کرد اما ضربه محکم او به بدن مدافع استقلال برخورد کرد و به زمین برگشت.

* دقیقه 22 : علی علیپور به خطایی که علیرضا فغانی از او گرفته بود اعتراض کرد و کارت زرد گرفت. این اولین کارت زرد سرخپوشان بود.