تشویق نکونام از سوی استقلالی ها و حضور مربی آبی پوشان در جایگاه ویژه

سیب موز حاشیه دربی 83تشویق نکونام از سوی استقلالی ها و حضور مربی آبی پوشان در جایگاه ویژه

تشویق نکونام از سوی استقلالی ها و حضور مربی آبی پوشان در جایگاه ویژه

سیب موز: تشویق نکونام از سوی استقلالی ها و حضور مربی آبی پوشان در جایگاه ویژه مربی تیم ملی فوتبال از سوی هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هواداران تیم فوتبال استقلال پس از حضور جواد نکونام در ورزشگاه به شدت او را مورد تشویق خود قرار دادند و با شعار «جواد لالیگایی» او را مورد تشویق قرار دادند. آنها همچنین افشین پیروانی را نیز تشویق کردند که او به ابراز احساسات هواداران آبی پوش جواب داد.

به گزارش سیب موز * علی چینی مربی تیم فوتبال استقلال قصد ورود به جایگاه ویژه را داشت که برای دقایقی با مشکل روبرو شده بود و اجازه ورود به او داده نمی شد.

* علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس، مدبر رئیس شرکت تجهیز و توسعه، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی، بهنام برزای بازیکن استقلال، محمد ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس و عده ای از مدیران اسپانسر باشگاه پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور دارند.

* حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری در بین تماشاگران ایستاده بازی را تماشا می کند.

* حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیعی خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و علی علیپور پیش از شروع بازی به سمت نیمکت استقلال رفتند و با علی منصوریان و کادر فنی آبی پوشان خوش و بش کردند. همچنین در طرف مقابل نیز مهدی رحمتی با خوردبین و برانکو خوش و بشی داشت.

* مهدی رحمتی با بازوبند کاپیتانی آبی در این بازی حاضر شده است.

* هر موقع توپ به علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس می رسد هواداران استقلال او را هو می کنند.

انتهای پیام/ا