آغاز نبرد هشتاد و سوم استقلال و پرسپولیس/ ورزشگاه آزادی پر نشد

آغاز نبرد هشتاد و سوم استقلال و پرسپولیس/ ورزشگاه آزادی پر نشد

سیب موز: آغاز نبرد هشتاد و سوم استقلال و پرسپولیس/ ورزشگاه آزادی پر نشد

هشتاد و سومین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی آغاز شد که دو تیم شرایط متفاوتی در جدول رده بندی دارند. پرسپولیس جزو تیم های بالای جدول است و استقلال جزو قعرنشینان.

به گزارش خبرنگار مهر، حساس ترین دیدار هفته ششم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت 17 امروز جمعه بین تیم های پرسپولیس و استقلال و به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی تهران که ظرفیت آن تکمیل نشد آغاز شد.

به گزارش سیب موز ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و مهدی طارمی.<!--EndFragment-->

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی.<!--EndFragment-->

گزارش لحظه به لحظه این دیدار را در زیر می خوانید:

* دقیقه یک: پرسپولیسی ها از سمت چپ حمله ای را روی دروازه استقلال پی ریزی کردند که ارسال مسلمان را رحمتی نتوانست مهار کند و در یک رفت و برگشت توپ به بیرون رفت.

* دقیقه 3 : استقلال از میانه میدان خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند خود را به داخل هجده قدم نزدیک کنند.