نیکبخت: استقلال دربی را می برد/ عنایتی: ستاره بازی یکی از سرمربی هاست

نیکبخت: استقلال دربی را می برد/ عنایتی: ستاره بازی یکی از سرمربی هاست

سیب موز: نیکبخت: استقلال دربی را می برد/ عنایتی: ستاره بازی یکی از سرمربی هاست

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - علیرضا نیکبخت واحدی و غلامرضا عنایتی جزو چهره های ماندگار دربی پایتخت هستند...

به گزارش خبرورزشی، اولی برای هر دو تیم به میدان رفته و برای سرخ ها گلزنی کرده است. دومی هم یک پیروزی تک گله آبی ها را باعث شده و البته یک گلزنی دیگر در یک برد تاریخ ساز. صحبت کوتاه ما با عنایتی و نیکبخت را می خوانید.

به گزارش سیب موز به نظرتان دربی فردا چه سرانجامی خواهد داشت؟

نیکبخت: به نظرم با توجه به اینکه مهره های هجومی در دو تیم آماده هستند، بازی پرگلی می شود و البته استقلال می برد.

عنایتی: من استقلالی ام و طبیعتاً دوست دارم تیمم برنده دربی باشد و با همه احترامی که برای پرسپولیسی ها قائلم، معتقدم استقلال بازی را می برد و از بحران خارج می شود.

ستاره دربی از نظر شما!

عنایتی: به نظر من این دیدار اگر ستاره ای داشته باشد یکی از سرمربی های دو تیم است. سیستم بازی، تعویض ها و البته نتیجه بازی، مربی برتر که ستاره بازی است را مشخص می کند.

پیام تان برای هوادارانی که به ورزشگاه می آیند چیست؟

نیکبخت:امیدوارم صندلی هایی که در طبقه دوم ورزشگاه کار گذاشته اند، سر جایش بماند و در بازی های ملی استفاده شود البته هواداران هر دو تیم پرسپولیس و استقلال فهیم هستند و هم این را نشان خواهند داد. امیدوارم سوای هر نتیجه ای که در بازی رقم می خورد، همه هواداران حاضر در ورزشگاه برنده باشند.

عنایتی: من هم دوست دارم آن هایی که به ورزشگاه می روند، از تماشای بازی لذت ببرند و اتفاقاتی که در زمین می افتد باعث نشود که شیرینی و هیجان تماشای یک بازی برایشان از بین برود. به هر حال فوتبال است و اتفاقات عجیب و پیش بینی نشده!