فروش بلیت های 100هزار تومانی در بازار سیاه/ درگیری لیدرهای استقلال و پرسپولیس+ تصاویر

فروش بلیت های ۱۰۰هزار تومانی در بازار سیاه/ درگیری لیدرهای استقلال و پرسپولیس+

سیب موز: فروش بلیت های 100هزار تومانی در بازار سیاه/ درگیری لیدرهای استقلال و پرسپولیس+ تصاویر

سیب موز به گزارش تهران پرس، دربی 83 پایتخت در حالی امروز از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد که هواداران دو تیم از ساعت ها قبل خود را به ورزشگاه آزادی رساندند.

به گزارش سیب موز

* قرار بود درهای ورزشگاه آزادی امروز از ساعت 12 به روی هواداران باز شود اما حضور پرتعداد هواداران و ازدحام زیاد آنها باعث شد تا مسئولان 2 ساعت زودتر از ساعت مقرر درهای ورزشگاه آزادی را باز کنند.

* حدود 5 ساعت مانده به آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال از هفته ششم لیگ برتر شانزدهم، استقبال خوبی از بازی به عمل آمده است. در حال حاضر حدود 5 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند که بیشتر آنها پرسپولیسی هستند.

*بازار کری خوانی هم داغ است و هواداران با نشان دادن عدد 6 و 4 برای یکدیگر کری می خوانند.

*داخل ورزشگاه بنرهایی نصب شده که یادآور شهدای منا است.

*بازار پرچم فروش ها نیز داغ داغ شده و بیرون ورزشگاه حسابی شلوغ است.

* بلیت های این بازی در بازار سیاه به فروش می رسد. یکی از هواداران، اعلام کرد که در بازار سیاه پیشنهاد قیمت 100 هزار تومانی برای روبه روی جایگاه به او داده بودند.

* گفته شده بود قرار نیست در ورزشگاه آزادی بلیتی به فروش برسد اما طبق گفته یکی از افراد حاضر در ورزشگاه آزادی بلیت های طبقه دوم ورزشگاه آزادی امروز در این محل به فروش می رسد.

* شور و حال عجیبی بین هواداران قبل از بازی به وجود آمده و هواداران دو تیم با در دست داشتن پرچم های تیم مورد علاقه خود وارد ورزشگاه می شوند.