منشی زاده: دربی نبود پرسپولیس برنده می شد/ استقلال توانایی پیروزی را دارد

منشی زاده: دربی نبود پرسپولیس برنده می شد/ استقلال توانایی پیروزی را دارد

سیب موز: منشی زاده: دربی نبود پرسپولیس برنده می شد/ استقلال توانایی پیروزی را دارد

سیب موز به گزارش سیب موز احمد منشی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، درباره دربی امروز پرسپولیس و استقلال گفت: «مسلما دوست دارم استقلال برنده شود. من قفل تساوی صفر بر صفر را در دربی سوم شکستیم و امیدوارم امروز شاگردان علی منصوریان قفل نبردن در رقابت ةای این فصل را با شکست پرسپولیس بشکنند. قبول دارم که تیم استقلال شروع بسیار ضعیفی در رقابت های این فصل داشته اما در آخرین دیدار مقابل ماشین سازی بازیکنان بهتر از همیشه بازی کردند.»

او در مورد اینکه بیشتر کارشناسان شانس برد تیم پرسپولیس را بیشتر می دانند، عنوان کرد: «اگر دربی نبود من هم معتقد بودم که پرسپولیس این بازی را می برد. ولی همیشه نتیجه دربی برخلاف آن چیزی می شود که همه انتظار دارند. قبول دارم که استقلال بسیار دور از انتظار بازی کرده و منصوریان نتوانسته انتظارات را برآورده کند. شاید همین نتایج ضعیف باعث شود تا بازیکنان با انگیزه بازی کنند و در این بازی برنده شوند. مسلما تلاش و کوشش بیشتر اگر با دقت همراه شود، می تواند به پیروزی منجر شود.»

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره موفقیت های پرسپولیس با برانکو بیان داشت: «مسلما با آمدن برانکو پرسپولیس به روزهای خوبش بازگشت و فصل پیش نایب قهرمان شد اما منصوریان فصل گذشته توانست با تیم نفت تهران در ورزشگاه آزادی برانکو و شاگردانش را شکست دهد. به نظرم اگر سرمربی استقلال بتواند به خوبی شاگردانش را آماده این بازی کند و آنها عدم موفقیت خود در 5 هفته اول را فراموش کنند و به موفقیت در دربی بیاندیشند، احتمال آن وجود دارد که منصوریان با استقلال هم پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی مغلوب کند.»

او خاطرنشان کرد: «برد در دربی امروز مسیر استقلال را عوض می کند و این تیم با انگیزه بالایی که از این پیروزی به دست می آورد، می تواند در ادامه رقابت های لیگ برتر پیروزی های متوالی کسب کند و خود را از رده های پایینی جدول جدا کند. فقط کافیست بازیکنان تیم باور این را داشته باشند که توانایی شکست پرسپولیس را دارند. شاگردان منصوریان باید قدر تیمی که در آن هستند را بدانند و حداکثر تلاش خود را بکنند تا با پیروزی در این بازی مهم گام بلندی را به سوی افتخارات بیشتر بردارند. پرسپولیس را می توان شکست داد و نقاط ضعف این تیم راه های پیروزی استقلال در دربی 83 است.»