تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد

سیب موز تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد

تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد

سیب موز: تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته ششم لیگ برتر شانزدهم در ورزشگاه فولادشهر، میزبان تراکتورسازی تبریز بود که در پایان، شاگردان قلعه نویی موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 پیروز این میدان باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میدان نیوز، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته ششم لیگ برتر شانزدهم دیروز در ورزشگاه فولادشهر، میزبان تراکتورسازی تبریز بود که در پایان، شاگردان قلعه نویی موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 پیروز این میدان باشند.

به گزارش سیب موز

در این دیدار حمید عرفانی، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده، مهدی مهدی پور، محمدرضا حسینی، احسان پهلوان، علی حمام، مهرداد قنبری، جری بنگستون(دقیقه46- یاسر فیضی)، مرتضی تبریزی و مهدی رجب زاده برای ذوب آهن و محمدرضا اخباری، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، هادی محمدی، خالد شفیعی، مهدی کیانی، سروش رفیعی(محمد نوری 71)، کرار جاسم(دقیقه55- محمد ابراهیمی)، ادینیو(دقیقه 89- محسن بنگر)، فرزاد حاتمی و سینا عشوری برای تراکتورسازی در برابر هم صف آرایی کردند.

این دیدار که به خاطر جایگاه تراکتور در جدول از حساسیت بالایی برای این تیم برخوردار بود با سوت پیام حیدری آغاز شد و دو تیم به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول دو تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند تا اینکه در اواخر این نیمه با خطای احسان پهلوان، بازیکنان تراکتورسازی صاحب یک ضربه پنالتی شدند که ایران پوریان این پنالتی را در دقیقه 40 وارد دروازه مظاهری کرد.

در ادامه بازیکنان ذوب آهن موقعیت های زیادی روی دروازه تراکتور خلق کردند ولی موفق به گلزنی نشدند تا این نیمه با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم شاگردان گل محمدی فشار را روی دروازه تراکتور بیشتر کردند و موفق شدند در دقیقه 70 توسط بازیکن لبنانی خود یعنی علی همام گل تساوی را به ثمر برسانند.

شادی این گل 4 دقیقه بیشتر طول نکشید چرا که سینا عشوری در دقیقه 74 توانست گل دوم تراکتور و برتری این تیم را به ثمر برساند. حملات ذوب آهن برای جبران گل خورده بی ثمر بود و این دیدار با نتیجه 2 بر 1 به سود تراکتور به پایان رسید.

تراکتور با این پیروزی موقتا صدرنشین لیگ شانزدهم شد تا نتیجه دربی فردا، صدرنشین هفته ششم لیگ برتر را معرفی کند.

تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 2 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 3 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 4 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 5 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 6 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 7 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 8 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 9 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 10 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 11 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 12 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 13 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 14 تلاش های ذوب آهن بی ثمر بود/ قلعه نویی، سرخ ها را صدرنشین کرد 15