حاشیه های دیدار دربی میان استقلال و پرسپولیس

حاشیه های دیدار دربی میان استقلال و پرسپولیس

سیب موز: حاشیه های دیدار دربی میان استقلال و پرسپولیس سیب موز طرفداران دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس که از شهرهای دور برای تماشای بازی به تهران آمده اند به شدت از نبود امکانات مناسب رفاهی ناراضی هستند.

به گزارش مهر، دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران از هفته ششم لیگ شانزدهم عصر امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که حضور زودهنگام و پرتعداد تماشاگران در این محل، حاشیه های زیادی را به همراه دارد که در زیر خواهید خواند:

به گزارش سیب موز * تعدادی از هواداران دو تیم که از شب گذشته و از شهرهای دور خود را به ورزشگاه آزادی رسانده بودند، به شدت از نبود امکانات رفاهی گلایه دارند.

* با اینکه گفته شده بود درب ورزشگاه از ساعت 12 ظهر باز خواهد شد، اما با هماهنگی نیروی انتظامی و سازمان لیگ درب از ساعت 9 صبح باز شد، اما اجازه ورود تماشاگران تا ساعت 10:30 به داخل استادیوم داده نشد.

* متاسفانه همانند دربی های گذشته باز هم هواداران دو تیم به خاطر کری خواندن با یکدیگر درگیر شدند که نیروی انتظامی دخالت کرده و این قائله را خاتمه داد.

* بازار سیاه بلیت در مقابل درب ورزشگاه رونق بالایی داشت و برخی از علاقمندان، بلیت را تا 400 هزار تومان هم خریداری می کردند.

* بازار گرم فروش مواد غذایی با قیمت های سرسام آور در مقابل درب اصلی ورزشگاه همچنان ادامه دارد و کسانی که از شهرستان تهران آمدند، مجبور بودند از این دستفروشان مواد غذایی خریداری کنند.

* تعدادی از علاقه مندان سرخابی با رنگ های مخصوص صورت های طرفداران دو تیم را رنگ کرده و مبلغ کلانی هم از آنها دریافت می کردند.

* اورژانس تهران مرتب در مجموعه در حال گشت زنی بود تا اگر هواداری دچار مشکل شده به سرعت او را مداوا کنند.

* نیروهای راهنمایی و رانندگی تهران مقابل درب ورزشگاه تمام تلاش خود را می کردند تا ترافیک ایجاد نشده و علاقه مندان به دربی بتوانند به راحتی به پارکینگ هدایت شوند.

* تعدادی از هواداران دو تیم در بیرون ورزشگاه با آوردن توپ پلاستیکی یک دربی کوچک راه انداخته و تعدادی از طرفداران سرخابی ها نیز این دو گروه را مورد تشویق قرار دادند.