قلعه نویی: شانس آوردیم و برنده شدیم/ نباید به من بی احترامی شود

قلعه نویی: شانس آوردیم و برنده شدیم/ نباید به من بی احترامی شود

سیب موز: قلعه نویی: شانس آوردیم و برنده شدیم/ نباید به من بی احترامی شود

سیب موز به گزارش سیب موز امیر قلعه نویی پس از پیروزی 2 بر یک مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: «فشار بازی خیلی زیاد بود و من خیلی اذیت شدم. چند مطلب باید بگویم زیرا اگر نگویم وجدانم اذیت می شود. مجموعه ای به این خوبی پرسنل خوبی دارند و سه جام گرفته اند اما خیلی چیزها از فوتبال رفته است چه تیم برنده و چه تیم بازنده از فوتبال لذت نمی برد. خدا لعنت کند که قلم ها و میکروفن هایی که لذت را گرفتند.»

وی ادامه داد: «من درون خودم از این برد خوشحالم اما از برخی رفتارها ناراحت هستم زیرا این مسائل به سر خودم هم آمده است. در جایی جام قهرمانی آوردم اما به من توهین کرده اند. ما در همه بازی ها خوب بودیم و در هیچ بازی به اندازه این مسابقه تحت فشار قرار نگرفتیم. دلم می سوزد که باشگاهی به این خوبی وجود دارد و جوانان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده است که فقط دو تا از آنها را تیم ما استفاده می کند. بعد با آنها چنین رفتارهایی می شود.نباید بی احترامی شود. باید در فوتبال معرفتی برخورد کرد. نباید همه چیز در برد و باخت خلاصه شود. اگر آن توپ دقیقه 92 گل می شد بازی مساوی می شد. ما شانس آوردیم که آن توپ گل نشد. »

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به شرایط بازی گفت: «در رابطه با بازی باید بگویم می دانستیم اگر وسط زمین پرس نکنیم بازی را می بازیم زیرا هافبک های آنها به خوبی توپ را چرخاندند اما در لایه های دفاعی ما اسیر شدند. به جز موقعیت دقیقه آخر موقعیتی ایجاد نکردند. گلی هم که خوردیم نباید چنین گلی را دریافت می کردیم. باید فیلم بازی را ببینم که چگونه آن گل را دریافت کردیم. ما بردیم و سه امتیاز را گرفتیم اما تراکتورگونه بازی نکردیم. حریف هم می توانست برنده باشد. خدا را شکر می کنم که پیروز شدیم. این لطف خدا بود.باید به سمت و سویی برویم که همگی از فوتبال لذت ببرند. چه تماشاگران چه شما که در فوتبال قلم می زنید و زحمت می کشید. همه باید لذت ببرید اما از برخی برخوردها ناراحتم.»

سرمربی تراکتورسازی در مورد مسائل فنی بازی گفت: «در این بازی تحت فشار بودیم. البته در بخش بازیسازی توانستیم به خوبی مهاجمان را تغذیه کنیم. یک بازی درگیرانه هم هفته قبل با پرسپولیس داشتیم. جاسم کرار زانویش درد می کرد اما تا دقیقه ای که در بازی بود خوب بازی کرد. ادینیو هنوز بازیکن مدنظر من نشده است اما در آینده بهتر خواهد شد و به ما کمک خواهد کرد. او اکنون با صلابت می دود و اگر در آینده فوتبال تعطیل نشود او می تواند به ما خیلی کمک کند.»

قلعه نویی گفت: «وقتی بازی ها به صورت مرتب برگزار شد آن زمان بهتر می توان عیار تیم ها را سنجید اما الان این طور است که 2-3 بازی برگزار می شود و دوباره مسابقات تعطیل می شود و نمی توان خیلی عیار تیم ها را مشخص کرد ضمن اینکه نباید دلمان به این صدرنشینی خوش باشد چون در پایان فصل تیمی قهرمان می شود که جام را بالای سر می برد. در فصول گذشته نیز تیم های زیادی در صدر جدول بودند که رنگ قهرمانی را ندیدند. ما نیز تا فردا خوشحالیم و پس از آن باید به سیاه جامگان فکر کنیم و بعد هم لیگ دوباره تعطیل می شود و باید به فکر تعطیلات باشیم هرچند که ما تعطیل نمی شویم و تمریناتمان به روزی دو جلسه ارتقا خواهد کرد.»

سرمربی سابق استقلال در مورد دربی سرخابی گفت: «اجازه دهید در مورد جایی که مسئولیت ندارم صحبت نکنم با این حال این بازی حساسیت زیادی دارد و امیدوارم یک بازی تاکتیکی را شاهد باشیم تا آنهایی که در استادیوم هستند از دیدن بازی لذت ببرند.»