قلعه نویی: لعنت به قلم ها و میکروفون هایی که فوتبال را به این روز انداخته اند!

سیب موز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: لعنت به این قلم ها و میکروفون هایی که فوتبال را به این حال و روز انداخته اند.

قلعه نویی: لعنت به قلم ها و میکروفون هایی که فوتبال را به این روز انداخته اند!

سیب موز: قلعه نویی: لعنت به قلم ها و میکروفون هایی که فوتبال را به این روز انداخته اند!

قلعه نویی: لعنت به قلم ها و میکروفون هایی که فوتبال را به این روز انداخته اند! 2

به گزارش خبرنگار ایمنا، امیر قلعه نویی شامگاه امروز پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر در نشست خبری اظهار داشت: فشار زیادی بر بازی وجود داشت و ما واقعاً اذیت شدیم ولی قبل از صحبت در مورد بحث فنی باید یک سری مسائل را بگویم وگرنه بی معرفتی کرده ام.

وی افزود: لعنت به این قلم ها و میکروفون هایی که فوتبال را به این حال و روز انداخته اند؛ مجموعه به این خوبی در باشگاه ذوب آهن مشغول به کار هستند و در سه سال، 2 جام حذفی و یک سوپرجام کسب کرده اند و این کار راحتی نیست ولی متأسفانه امروز اخلاق را از فوتبال گرفته اند و من به این خاطر افسوس می خورم. البته زمانی که جام گرفته بودم به من هم توهین می شد و نمی دانم چه بر سر فوتبال ایران آمده است.

به گزارش سیب موز

قلعه نویی گفت: ذوب آهن از معدود تیم هایی بود که ما را تحت فشار قرار داد و بازیکنان جوان و خوبی دارد و باید برای آنها احترام قائل شد. همه چیز برد و باخت نیست و ما می توانستیم در دقیقه 92 برد را با تساوی عوض کنیم و به نظرم شانس آوردیم.

وی ادامه داد: امروز سعی در پرس هافبک های ذوب آهن داشتیم و آن یک گل را هم نباید می خوردیم. امروز روز تراکتورسازی نبود و ذوب آهن از کناره ها بهتر کار کرد. امیدوارم روزی برسد که همه از فوتبال لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد عملکرد بازیکنان خارجی تیمش بیان داشت: ما تحت فشاری زیادی بودیم و بازی درگیرشونده بود. البته بعضی بازیکنان سن بالایی دارند و در بازی مقابل پرسپولیس فشار زیادی را تحمل کرده بودند. کرار و ادینهو در آینده بازیکنان بهتری خواهند شد به شرطی که تعطیلات گاه و بیگاه بگذارد و بازی ها با نظم برگزار شوند.

قلعه نویی در مورد صدرنشینی تراکتورسازی اضافه کرد: الان برای مشخص شدن عیار تیم ها زود است. نباید به این صدرنشینی دل خوش کنیم. تیمی قهرمان می شود که جام را بالای سر ببرد. ما تا فردا از این صدرنشینی خوشحال هستیم و بعد باید به فکر بازی با سیاه جامگان باشم.

وی در مورد پیش بینی خود از نتیجه فردای استقلال و پرسپولیس گفت: چون مسئولیتی در بازی ندارم صحبتی در این مورد نمی کنم ولی امیدوارم 2 تیم بازی تاکتیکی انجام دهند.

15104/118