حرف های زیادی داریم که بماند برای بعد از شهرآورد/ هواداران جمعه هم از استقلال حمایت کنند

سیب موز پیشکسوت باشگاه استقلال تهران:حرف های زیادی داریم که بماند برای بعد از شهرآورد/ هواداران جمعه هم از استقلال حمایت کنند

حرف های زیادی داریم که بماند برای بعد از شهرآورد/ هواداران جمعه هم از استقلال حم

سیب موز: حرف های زیادی داریم که بماند برای بعد از شهرآورد/ هواداران جمعه هم از استقلال حمایت کنند پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: حرف های زیادی درباره نحوه عملکرد استقلال در این فصل داریم که با توجه به در پیش بودن دیدار با پرسپولیس طرح آنها به صلاح نیست.

جعفر مختاری فر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: هوادار واقعی و پیشکسوت واقعی که همواره به فکر موفقیت تیم محبوب خود هستند، نباید فقط نقاط قوت را گفته و چشم بر ضعف ها و کاستی ها ببندند.

به گزارش سیب موز وی افزود: ما در مثل های فارسی هم داریم که دوست آن باشد که گوید عیب دوست، بنابراین اگر من خود را هوادار و پیشکسوت استقلال می دانم، وظیفه دارم که نقاط ضعف و قوت را بدون حب و بغض و بدون طرفداری غیر منطقی و احساسی بیان کنم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: تمام کسانی که پنج دیدار نخست استقلال در برابر حریفان این فصل از لیگ برتر را تماشا کرده اند، می دانند که ضعف هایی در این تیم هم از نظر تاکتیکی و هم تکنیکی وجود دارد و همین ضعف ها و کاستی ها موجب شد که بعد از پنج مسابقه ما هنوز به پیروزی نرسیده ایم.

مختاری فر با اشاره به در پیش بودن شهرآورد مهم تهران و دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: نقد کردن نیاز به شرایط مناسب دارد و هم اکنون زمان خوبی برای نقد استقلال و عملکرد منصوریان نیست و فردا باید هواداران به ورزشگاه آمده و تا پایان بازی از استقلال حمایت کنند.

وی بیان داشت: به عنوان یک پیشکسوت حرف های بسیاری برای گفتن در مورد عملکرد برخی از بازیکنان دارم که آنها را به بعد از دربی و زمان مناسب موکول کرده و تاکید دارم که الان فقط باید از استقلال حمایت کرد و با حمایت هواداران این تیم به روزهای اوج خود باز می گردد.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: برخی از هواداران از اینکه بازیکنان جدید با قرادادهای کلان به این باشگاه منتقل شده، اما هنوز عملکرد خوبی نداشته اند ناراحت هستند.

مختاری فر ادامه داد: اما من می گویم که این پول را بگیرید و حق شما است، به شرط آنکه در میدان مردانه حضور یافته و برابر حریفان به ویژه در شهرآورد، تمام توان خود را برای پیروزی استقلال به کار بندید.

وی در پایان برگ برنده استقلال برابر حریف سنتی خود، بازیکنان جوان و جنگنده توصیف کرد و گفت: اگر در این دیدار بازیکنان استقلال تنها 70 درصد توانایی خود را به نمایش بگذارند، پیروز میدان خواهند بود.

انتهای پیام/2302/ج30/