اعلام اسامی برگزیدگان بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن بنیاد شهید کشور در مشهد

اعلام اسامی برگزیدگان بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن بنیاد شهید کشور در مشهد

سیب موز: اعلام اسامی برگزیدگان بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن بنیاد شهید کشور در مشهد سیب موز اعلام اسامی برگزیدگان بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن بنیاد شهید کشور در مشهد گروه فعالیت های قرآنی: بیست و هشتمین دوره مسابقات خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در بخش آقایان، صبح امروز، 15 شهریورماه با اعلام نفرات برتر رشته های مختلف در مشهد به کار خود پایان داد. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، بیست و هشتمین دوره مسابقات خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در بخش آقایان، صبح امروز، 15 شهریورماه با اعلام نفرات برتر رشته های مختلف در مشهد به کار خود پایان داد.بر اساس این گزارش، اسامی برگزیدگان این رقابت ها به شرح زیر است:

به گزارش سیب موز بخش ایثارگران

رشته قرائتنفر اول: ابوالفضل قدیانی از تهران بزرگنفر دوم: کامی میکاییلی از لرستاننفر سوم: مهرداد مهاجر از خراسان رضوی

حفظ 5 جزءنفر اول: مجتبی فاضل از خراسان رضوینفر دوم: عبدالله محمدی از سمناننفر سوم: مهدی مهدی زاده از آذربایجان غربی

حفظ 20 جزءنفر اول: جواد نظری از ایلامنفر دوم: مهدی مظهری صفات از کرماننفر سوم: -

حفظ کلنفر اول: داوود خلوصی از خراسان رضوینفر دوم: محمد امین قربانی از اصفهاننفر سوم:-

مفاهیمنفر اول: علیرضا حاج حسینی از یزدنفر دوم: محمدعلی یزدی از قمنفر سوم: محمود عطاآبادی از اصفهان

تفسیرنفر اول: سیدجواد حسینی مقدم از بوشهرنفر دوم: احمد فیروزآبادی از کرماننفر سوم: هوشنگ اشرافیان از آذربایجان شرقی

بخش دانشجویان

رشته قرائتنفر اول: روح الله حمامی از آذربایجان غربینفر دوم: مسعود کریمی از سمناننفر سوم: مالک عبدی از ایلام

حفظ 5 جزءنفر اول: محمد فرقانی از یزدنفر دوم: عیسی ویسی از کرمانشاهنفر سوم: محمود فردی از گیلان

حفظ 10 جزءنفر اول: رضا رجب پور از مازندراننفر دوم: علیرضا کاظمی از همداننفر سوم: علی سرخه از خوزستان

حفظ 15 جزءنفر اول: حامد یوسفی از بوشهرنفر دوم: علی گلزاری از خراسان رضوینفر سوم: مرتضی جانثاری لادانی از اصفهان

حفظ 20 جزءنفر اول: محسن حاجی حسینی از گیلاننفر دوم: مسعود غفاری فینی از اصفهاننفر سوم: -

حفظ کلنفر اول: محمدرضا رضایی از مازندراننفر دوم: سیدحیدر حسینی طاهر از قمنفر سوم: مهدی آل بوطرفی از خوزستان

مفاهیمنفر اول: هادی داودوندی از تهران بزرگنفر دوم: محسن پرنده خوزانی از اصفهاننفر سوم: علی زاهدی از قم

تفسیرنفر اول: علیرضا صادقی از مازندراننفر دوم: علی موحدی معین از خراسان رضوینفر سوم: محسن فریوریگانه از اصفهان

بخش دانش آموزان

رشته قرائتنفر اول: محمد مرندیلر از اصفهاننفر دوم: علی غلامی از قزویننفر سوم: محمدرضا انتظاریان از مازندران

حفظ 5 جزءنفر اول: مهدی حسین نژاد از گیلاننفر دوم: محمد رمضی از همداننفر سوم: فهیم حسینی از کرمان

حفظ 10 جزءنفر اول: احسان اسماعیلی از خراسان رضوینفر دوم: یوسف وفایی از همداننفر سوم: علیرضا پورپیرعلی از اصفهان

حفظ 15 جزءنفر اول: حسین دهقان از گلستاننفر دوم: امیرحسین پورجعفر از آذربایجان شرقینفر سوم: محمد رئیسی از مازندران

حفظ کلنفر اول: محمدامین مسلمی از چهارمحال و بختیارینفر دوم: سیدحامد سیدعزیزنژاد از شهرستان های استان تهراننفر سوم: -

رشته مفاهیمنفر اول: مهدی آتش افروزه از آذربایجان شرقینفر دوم: محمد خرم فرد از قزویننفر سوم: مهدی آهنگری از مازندران

یادآور می شود، بیست و هشتمین دوره مسابقات خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در بخش آقایان، از 13 الی 15 شهریورماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.