نقش صنایع تبدیلی در تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی بسیج سازندگی تبیین می شود

سیب موز نقش صنایع تبدیلی در تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی بسیج سازندگی تبیین می شود گروه اقتصاد: دوره هم اندیشی و آموزش منطقه ای مسئولان سازمان بسیج سازندگی شهرستان ها و مدیران سازندگی استان های شمالی کشور در راستای تبیین نقش صنایع تبدیلی در تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می شود. محمد حیدری شلمانی، معاون آموزش و اشتغال سازمان بسیج سازندگی کل کشور، در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، با اعلام این خبر اظهار کرد: این دوره با هدف تبیین قطب های صنایع تبدیلی در تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.

وی ادامه داد: عنوان این دوره، هم اندیشی و آموزش منطقه ای مسئولان سازمان بسیج سازندگی شهرستان ها و مدیران سازندگی استان های شمالی کشور در راستای تبیین برنامه های ایجاد و احیای قطب های صنایع تبدیلی با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی است.

نقش صنایع تبدیلی در تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی بسیج سازندگی تبیین می  شود

سیب موز: نقش صنایع تبدیلی در تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی بسیج سازندگی تبیین می شود معاون آموزش و اشتغال سازمان بسیج سازندگی ادامه داد: این دوره، امروز دوشنبه، 15 شهریور 95 با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه استان مازندران و سردار غلامی، فرمانده بسیج سازندگی کل کشور و با سخنرانی در راستای نقش صنایع تبدیلی در اقتصاد مقاومتی و اعلام محورهای مهم در این زمینه برگزار می شود. به گزارش سیب موز حیدری در پایان گفت: این برنامه ها برای تمام مناطق کشور با هدف تبیین نقش صنایع تبدیلی در تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به صورت دوره ای برگزار می شود.