درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه کسانی کرد؟+تصاویر

سیب موز در گفت وگو با فارس مطرح شددرخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه کسانی کرد؟+تصاویر

درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه

سیب موز: درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه کسانی کرد؟+تصاویر سرمربی تیم استقلال یک روز مانده به دربی هشتاد و سوم با آرزوی موفقیت برای بازیکنان تیمش، از بازیکنان پرسپولیس برای شرکت در یک کار خیر دعوت کرد.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال در حاشیه بازدید بازیکنان تیم استقلال از خانه کودکان پروانه ای EB در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس گفت: این بیماران باید به مردم شناخته شوند و اگر این کار از طرف ما صورت گیرد شناخت بسیار گسترده و وسیعی می شود.

به گزارش سیب موز وی گفت: بسیار خوشحالم که اینجا حضور یافتم. 2 سال قبل با حجه الاسلام هاشمی سرپرست این خانه در مراسم ختم یکی از دوستانم ملاقات کردم و سپس از طریق خسرو حیدری به صورت کامل این بیماری را شناختم و تصمیم گرفتیم مراسمی به این بازدید اختصاص دهیم.

وی گفت: هرگز تصور نمی کردم این کودکان به این زیبایی سخن بگویند و قطعا می گویم بچه های EB هرگز به ترحم کسی نیاز ندارند بلکه تنها به نگاه دیده شدن نیاز دارند.

منصوریان به دعوت از کریم باقری و تیم پرسپولیس خواست که آنها نیز بازدید از این خانه را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: فردا فارغ از هر نتیجه ای در بازی دربی کنفرانس خبری خود را با بیماران EB شروع خواهم کرد.

سرمربی تیم استقلال افزود: بچه های تیم پرسپولیس نیز بسیار عاطفی هستند و می دانم که این دعوت ما را اجابت می کنند.

وی در خصوص بازی دربی فردا گفت: بردهای خود را در بازی فردا به این بیماران تقدیم می کنیم.

منصوریان افزود: از ریاست جمهوری درخواست داریم این بیماران را تحت پوشش بیماری های خاص قرار دهد زیرا محروم شدن از زندگی و درس خواندن ظلم به این بچه هاست و ما وظیفه داریم نگاه مردم و جامعه را با آگاه سازی تغییر دهیم.

سرمربی تیم استقلال گفت: قول می دهم که با همکاری پرسپولیس یک رای اعتماد از رئیس جمهور برای قرار دادن این بیماری تحت پوشش بیماران خاص بگیرم.

وی همچنین قول حضور کریم باقری را در جمع بچه های EB را به همه حاضران داد.

سرمربی تیم استقلال در پایان گفت: مرکز محک و بیماران آن در بین مردم به طور کامل شناخته شدند و ما تصمیم داریم برای شناسایی این خانه و بیمارانش نیز با افتخار وقت بگذاریم. لازم می دانم بگویم با علاقه و افتخار در جمع کودکان EB حاضر شدم.

درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه 2 درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه 3 درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه 4 درخواست منصوریان از بازکنان تیم پرسپولیس/ سرمربی استقلال برد دربی را تقدیم به چه 5

صبح امروز سرمربی و بازیکنان تیم استقلال با حضور در جمع کودکان پروانه ای ای بی، پای صحبت و گفت وگو با این بیماران نشستند.

انتهای پیام/