علیرضا اکبرپور: عده ای می خواهند منصوریان را زمین بزنند/استقلال 2 بر 0 دربی را می برد

علیرضا اکبرپور: عده ای می خواهند منصوریان را زمین بزنند/استقلال 2 بر 0 دربی را م

سیب موز: علیرضا اکبرپور: عده ای می خواهند منصوریان را زمین بزنند/استقلال 2 بر 0 دربی را می برد

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، تیم فوتبال استقلال تهران در هشتادوسومین دربی تهران روز جمعه به مصاف پرسپولیس می رود. استقلالی ها که این روزها حال و روز مساعدی ندارند امیدوارند با کسب پیروزی در این بازی بتوانند اولین برد خودشان را در لیگ برتر کسب کنند.

علیرضا اکبرپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد بازی استقلال و پرسپولیس و شرایط این بازی گفت: «بازی دربی با همه بازی های لیگ فرق دارد و همچنین این بازی بستگی به جایگاه دو تیم در جدول هم ندارد. من یادم است در زمان حضورم در استقلال در بعضی از دربی ها، قبل از بازی فکر می کردیم که بتوانیم پرسپولیس را به راحتی شکست دهیم اما نتیجه برعکس می شد و بازی هایی هم اتفاق افتاد که تیم ما ضعیف تر از رقیب بود ولی موفق شدیم آن دربی را با برد پشت سر بگذاریم.»

وی ادامه داد: «در حال حاضر استقلال حال و روز خوبی ندارد و پرسپولیس هم درصدر جدول قرار دارد اما این شرایط در دربی تاثیرگذار نیست و به نظر من بازی با نتیجه 2 بر 0 به نفع استقلال تمام می شود.»

بازیکن سابق استقلال در خصوص این مساله که چرا در تیم های پایه استقلال همکاری نمی کند بیان کرد: «چند سال پیش به اتفاق سیروس دین محمدی در تیم امید استقلال کار می کردیم و بازیکنانی مثل محسن کریمی، امید نورافکن و مجید حسینی که در حال حاضر در تیم بزرگسالان هستند شاگردان ما در امیدها بودند. اما شرایطی در تیم بوجود آمد که ما مجبور شدیم کناره گیری کنیم. آقایان 25 میلیون با ما قرارداد بستند و بعد از اتمام قرارداد پول ما را هم ندادند و به دنبال مربیانی بودند که از باشگاه پول نگیرند و به جای آن از بازیکنان بگیرند.»

اکبرپور در رابطه با حضور منصوریان روی نیمکت استقلال و ادامه کارش در این تیم گفت: «از روز اولی که منصوریان روی نیمکت استقلال نشست عده ای می خواهند او را زمین بزنند و عده ای هم می خواهند او را بلند کنند. این مسائل از قدیم در استقلال وجود داشت و انگار نتیجه گرفتن این تیم به مذاق بعضی ها خوش نمی آید. در زمان ما هم رولند کخ که یک مربی بادانش اروپایی بود نگذاشتند در استقلال کار کند و او مجبور شد از این تیم برود. همچنان این مسائل در استقلال وجود دارد و به این تیم ضربه می زند.»