برانکو: استقلال را دست کم نمی گیریم

سیب موز سرمربی کروات پرسپولیس که عملکرد درخشانی در سه دربی گذشته با سمت هدایت این تیم از خود به جا گذاشته، در نشست خبری حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش پیش از دربی هشتاد و سوم پرداخت. خبر - تحریریه پارسینه | سرمربی کروات پرسپولیس که عملکرد درخشانی در سه دربی گذشته با سمت هدایت این تیم از خود به جا گذاشته، در نشست خبری حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش پیش از دربی هشتاد و سوم پرداخت.

برانکو در ابتدای صحبت هایش گفت: از تعداد زیاد دوستان مشخص است دربی فرا رسیده، عید قربان را نیز تبریک می گویم. همه منتظریم و شخصا نیز بی صبرانه منتظر دربی هستیم. از شرایط و جوی که وجود دارد راضی هستم. خوشحالم که بخشی از این بازی بزرگ هستم. این چهارمین دربی من خواهد بود. در دربی های کشورهای زیادی بودم این مسلما بزرگترین دربی است.

به گزارش سیب موز خوشحالیم که مقابل صد هزار هوادار قرار می گیریم

دربی قابل پیش بینی نیست. نتیجه بازی به هیچ عنوان به شرایط و نتایج دو تیم مرتبط نیست. فردا می توانیم در انتظار یک دیدار غیر قابل پیش بینی باشیم و خوشحالیم که مقابل صد هزار هوادار قرار می گیریم. سه بازی قبلی جوانمردانه و راضی کننده بوده و هواداران پرشور تیم خود را حمایت کردند. هواداران را مثل همیشه دعوت می کنیم به این بازی مثل همیشه در انتظار حضورشان هستیم.

منصوریان در نفت کیفیت خود را نشان داد

قبل از هر چیز باید بگویم منصوریان در نفت کیفیت خود را نشان داد. هیچ شکی در کیفیت ار نباید داشت. پارسال ما را متوقف کرد و نتوانستیم قهرمان شویم. هر چند پیش از این در استادیوم تختی برابر نفت بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و می توانستیم پر گل برنده شویم. با این حال نه من و نه منصوریان مهم نیستیم و این بازیکنان هستند که مهم و تصمیم گیرنده هستند.

رامین یا نوراللهی؟

بازی که فرداست، ما امروز تمرین خواهیم داشت و این بازیکنان هستند که نشان می دهند چه کسی بازی خواهد کرد و موفق است.

تیم داوری؟

تبریک می گویم بابت قضاوت در فینال المپیک.قضاوت در آن را تنها بزرگان می توانند انجام دهند. این التخار بزرگ برای ماست. تعداد کمی هستند که این توانایی را دارند و کسی حق ندارد به کیفیت و توانایی آنها شک داشته باشند. فردا بهترین تیم ها، بهترین بازیکنان و بهترین داوران در زمین حضور دارند. می توانند اشتباه داشته باشند، مثل بازیکنان. مهم بازی جوانمردانه و روح جوانمردانه بازی کردن است.

نباید حریف را دست کم بگیریم

بله همیشه غرور می تواند مشکل ساز باشد. من نمی توانم باور کنم که بازیکنی از تیمم با غرور کاذب وارد مسابقه شود. باید تاکید کنم استقلال تیم خوبی دارد. این داستان نیست. تیمی که رحمتی را دارد که در کنار بیرانوند بهترین دروازه بان است. مگویان، وریا و ملی پوش. آقای انصاری که همیشه گل زده، بازیکن جوانی مثل کریمی و ملی پوشانی مثل امید و خسرو و کاوه که به ما گل زده. کسی می تواند بگوید تیم کوچکی برابر ماست؟ نباید حریف را دست کم بگیریم و اگر دست کم بگیریم مشکل ساز می شود.

ما خودمان را برای هر گزینه ای آماده خواهیم کرد. اینکه آنها چطور بازی کنند به منصوریان بستگی دارد. طبیعی است مشکلاتی در آن تیم با توجه به شرایط وجود دارد اما نباید سابقه و بازیکنان ین تیم را دست کم گرفت.

اعتماد زیادی به علیپور داریم

فقدان بزرگی است عیبت وحید امیری. ایشان بهترین گلزن تیم ماست. ما در مراحل بستن تیم بازیکنان خوبی را در تمام پست ها آماده کردیم. اعتماد زیادی به علیپور داریم که سابقه گلزنی به استقلال را دارد و من به تمام بازیکنانم اعتماد دارم.

در دربی بایدی وجود ندارد

هر نتیجه مثبتی برای ما خوب است. ما همیشه به برد و برد و برد فکر میکنیم. در هر بازی و مقابل هر تیمی. در دربی اما بایدی وجود ندارد و همه چیز در زمین مشخص خواهد شد. از آقایان پروین که در تمرین روز گذشته حضور داشتند تشکر می کنم و افتخار می کنم اسطوره در کنار ما بود و ما را حمایت کردند و همچنین آقای کریمی که زمانی حضور یافتند که من اینجا هستم و موفق به دیدنش نشدم اما تشکر ویژه و صمیمانه دارم.

باید هواداران را نیز راضی نگه داریم،

چیزی که برایم مهم است این است که بازی خوبی انجام دهیم و هواداران را نیز راضی نگه داریم، استقلال هم چنین تفکری دارد. اینکه فکر کنم چند گل میزنیم چندان جوانمردانه و حرفه ای نیست و ما تنها به تفکرات درون زمین و نتیجه گرفتن فکر می کنیم.

برانکو: استقلال را دست کم نمى گیریم

سیب موز: برانکو: استقلال را دست کم نمی گیریم برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس ، استقلال بازگشت به صفحه نخست