حسین کلانی: استقلال را مانند برادرزاده ام دوست دارد/ پیش بینی دربی سخت است

حسین کلانی: استقلال را مانند برادرزاده ام دوست دارد/  پیش بینی دربی سخت است

سیب موز: حسین کلانی: استقلال را مانند برادرزاده ام دوست دارد/ پیش بینی دربی سخت است

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، دربی حساس پایتخت در راه است و دو رقیب دیرینه برای کسب پیروزی به میدان می روند اما شرایط و اوضاع تیم استقلال این روزها چندان مناسب نیست، این تیم با کسب تنها 3 امتیاز قعرنشین رقابتهای لیگ برتر است و پرسپولیس با کسب 11 امتیاز در صدرجدول است. دربی امسال پایتخت جنگ تیم قعرنشین و صدرنشین لیگ است.

حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا درباره بازی استقلال و پرسپولیس گفت:«این بازی هم مانند سایر بازی هاست اما باتوجه به اینکه این دو تیم از قدیم الایام طرفداران خاص خودشان را داشتند حساسیت بر روی این بازی بیشتر است.»

وی افزود:« آن چیزی که این روزها مشخص است این است که استقلال مشکلات زیادی دارد و نتوانسته است مانند گذشته پرتوان ظاهر شود اما پرسپولیس شرایط بسیار خوبی دارد و با 11 امتیاز صدرنشین جدول است اما با این حال نمی توانیم به صورت قطعی بگوییم برنده تیم پرسپولیس است.»

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه هر دو تیم انگیزه برای پیروزی دارند، اظهار کرد: «تفکر غلطی این روزها باب شده است مبنی بر اینکه تیمی که ضعیف تر باشد در دربی نتیجه می گیرد. به نظرم این حرف درست نیست چرا که هم اکنون هر دو تیم استقلال وپرسپولیس برای رسیدن به پیروزی انگیزه بسیار بالایی دارند. تیم پرسپولیس در این مدت موفقیت های بسیار زیادی کسب کرده است و به دنبال این است که همچنان روال موفقیت هایش را ادامه دهد از طرفی دیگر استقلال هم به دنبال این است که با پیروزی در دربی کمی شرایطش را برای ادامه مسابقات در لیگ برتر بهتر کند و ناکامی های بازی های قبل را جبران کند.»

کلانی ادامه داد:« به طور حتم در بازی روز جمعه تیمی موفق خواهد بود که آرامش تیمی داشته باشد و با اعتماد به نفس در زمین بازی کند. امیدوارم تیمی در این دیدار پیروز میدان شود که نمایش قابل قبولی داشته باشد.»

پیشکسوت پرسپولیس در مورد پیش بینی اش از نتیجه دیدار دربی گفت: «پیش بینی در مورد این بازی غیرواقعی است چرا که شرایط بازیکنان و تفکری که در زمین بازی دارند را ما نمی دانیم و از طرفی فوتبال ورزش ثانیه هاست و در یک لحظه ممکن است نتیجه بازی کانلا عوض شد.»

کلانی ادامه داد: «پرسپولیس مانند فرزندم است و علاقه بسیار زیادی به این تیم دارم. امیدوارم در این دربی هم موفقیت این تیم را ببینیم. دوست دارم پرسپولیس همیشه پیروز میدان باشد. از طرفی دیگر تیم استقلال هم برای من قابل احترام است و مانند برادرزاده ام است! بنابراین دوست دارم در روز جمعه تیمی که شایستگی دارد و تکنیکی بازی کرده است برنده این دیدار شود.»