غرور مهمترین مانع شاگردان برانکو برای پیروزی برابر استقلال است

سیب موز گلزن شهرآورد چهل و سوم:غرور مهمترین مانع شاگردان برانکو برای پیروزی برابر استقلال است

غرور مهمترین مانع شاگردان برانکو برای پیروزی برابر استقلال است

سیب موز: غرور مهمترین مانع شاگردان برانکو برای پیروزی برابر استقلال است گلزن شهرآورد چهل و سوم گفت: غرور مهم ترین مانع شاگردان برانکو برای پیروزی برابر استقلال است.

بهنام طاهرزاده امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در حال حاضر تیم فوتبال پرسپولیس پس از پشت سر گذاشتن یک سال سخت و پر فراز و نشیب در صدر جدول قرار داشته و عملکرد خوبی هم در پنج دیدار نخست از خود به نمایش گذاشته است.

به گزارش سیب موز وی افزود: از سوی دیگر استقلال تهران با تغییرات بسیاری امسال وارد لیگ برتر شده و کادر فنی و بیش از پنجاه درصد بازیکنان این تیم جدید هستند و به طور طبیعی هماهنگی لازم را با هم ندارند.

بازیکن تیم فوتبال ستارگان البرز تصریح کرد: شاگردان علیرضا منصوریان در پنج دیدار نخست خود سه تساوی و دو شکست را در کارنامه دارند و این در حالی است که پرسپولیس این روزها در صدر جدول است.

طاهرزاده گفت: تمام کسانی که طی بیش از چهار دهه دیدارهای استقلال و پرسپولیس را تجربه کرده و یا هواداران آنها به خوبی می دانند که نتیجه این بازی هیچ ربطی به دیگر مسابقات نداشته و اتفاقا در اکثر مسابقات، تیمی که در جدول و از نظر عملکردی و بازیکن، ضعیف تر بوده، برای تیم قوی تر مشکل ساز شده است.

وی بیان داشت: امروز و بر روی کاغذ پرسپولیس برنده مسابقه است، اما باید توجه داشت که هرگز نتایج شهرآورد تهران از پیش معلوم نمی شود و هر تیمی که در روز مسابقه بهتر از تک موقعیت ها استفاده کند، پیروز میدان می شود.

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران افزود: بنابراین اگر شاگردان برانکو تصور کنند که پیروز میدان بوده و استقلال و شاگردان علیرضا منصوریان دست و پا بسته وارد این مسابقه حساس می شوند، به طور قطع بازنده میدان خواهند بود.

طاهرزاده ادامه داد: در حال حاضر غرور بازیکنان و کادر فنی تنها مانعی است که می تواند پرسپولیس را از پیروزی در روز جمعه دور کند و امیدوارم سرخ پوشان بدون توجه به جایگاه تیم خود و حریف در جدول، بازی همیشگی را به نمایش گذاشته و پیروز میدان باشند.

وی با اشاره به گلی که در دربی چهل و سوم به استقلال تهران زده است، گفت: این گل در حقیقت تمام حرف های من را ثابت می کند. در آن روز و در آن مسابقه هیچ کس فکر نمی کرد که من موفق به گلزنی شوم، اما در روز مسابقه و در حالی که به عنوان یا تعویضی وارد میدان شدم، گل سوم را به استقلال زدم.

طاهرزاده در پایان اظهار داشت: بنابراین در روز جمعه نیز نباید به حاشیه ها توجه کرد و هر نتیجه ای ممکن است رقم بخورد.

انتهای پیام/2302