پروین : داور سوت بازی را زد برای گل زدن حمله کنید!/ برانکو: استقلال 10 ملی پوش قدیمی و فعلی دارد

سیب موز گفت وگوی جالب اسطوره با سرمربی پرسپولیسپروین : داور سوت بازی را زد برای گل زدن حمله کنید!/ برانکو: استقلال 10 ملی پوش قدیمی و فعلی دارد

پروین : داور سوت بازی را زد برای گل  زدن حمله کنید!/ برانکو: استقلال ۱۰ ملی پوش

سیب موز: پروین : داور سوت بازی را زد برای گل زدن حمله کنید!/ برانکو: استقلال 10 ملی پوش قدیمی و فعلی دارد حضور علی پروین در تمرین امروز تیم پرسپولیس باعث نشاط زیادی بین سرخ پوشان شد و این پیشکسوت نامدار دقایقی هم با برانکو به صحبت پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی پروین پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس امروز در محل تمرین این تیم حاضر شد تا به سرخ پوشان در آستانه دربی 83 روحیه بدهد.

به گزارش سیب موز پروین در این حضور دقایقی با مهدی طارمی، رامین رضائیان و علیرضا بیرانوند به صورت اختصاصی به گفت وگو پرداخت.

این پیشکسوت نامدار به بیرانوند گفت که تو دروازه بان خوبی هستی و اگر قدر خودت را بدانی می توانی 10 سال دروازه بان پرسپولیس و حتی تیم ملی باشی.

بیرانوند هم از پروین بابت حضورش در تمرین پرسپولیس تشکر کرد و به او گفت که با حضورش در تمرین به سرخ پوشان در آستانه دربی روحیه داده است.

وی که از قسمت های مختلف ورزشگاه محل تمرین بازدید می کرد همچنین دقایقی با برانکو به صحبت پرداخت.

پروین به سرمربی کروات پرسپولیس گفت که تیم خوبی دارید و قطعاً می توانید از دربی دست پر بیرون بیاید. سوت آغاز بازی را که زدند برای زدن گل حمله کنید تا خیال ما را راحت کنید. من کار فنی و شخصیت شما را دوست دارم و می دانم که تیم خوبی ساخته اید. ما از شما انتظار داریم که پرسپولیس یک نتیجه خوب در دربی به دست بیاورد.

پروین : داور سوت بازی را زد برای گل  زدن حمله کنید!/ برانکو: استقلال ۱۰ ملی پوش 2

برانکو هم در این حضور ضمن تشکر از پروین بابت آمدنش به تمرین به پروین گفت که استقلال 10 ملی پوش سابق و فعلی دارد و تیم خوبی دارند و هیچ نگاهی به جایگاه آنها در جدول نمی کنیم.

پروین هم در پاسخ به این صحبت های برانکو گفت که شما هم در دربی خوب بازی کنید و حریف را دست کم نگیرید. من نزدیک به 50 سال کنار پرسپولیس هستم و این تیم را مثل بچه خودم بزرگ کردم.

پیشکسوت نامدار پرسپولیس در ادامه با بازیکنان جوان این تیم خوش وبش کرد و از برانکو بابت جوانگرایی در پرسپولیس قدردانی کرد.

انتهای پیام/س